29.4 C
İstanbul
Perşembe, Temmuz 18, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelQTerminals Antalya’dan Kız Çocukları İçin LİDAV’a Destek

QTerminals Antalya’dan Kız Çocukları İçin LİDAV’a Destek

QTerminals Antalya’dan kız çocukları için LİDAV’a destek

QTerminals Antalya, sosyal sorumluluk projelerine desteklerini sürdürüyor. 6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketinde, ilk günden beri depremzedelerin yanında olan QTerminals Antalya, yardımlarına hız kesmeden devam ediyor. Ramazan ayında, Liman-İş Sendikası işbirliği ile depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak için ramazan kolisi desteğinde bulunan QTerminals Antalya, kız çocuklarının eğitimi ve meslek edinmeleri için LİDAV’ın (Liman İşçileri Eğitim ve Dayanışma Vakfı) oluşturacağı yardım fonuna destek veren ilk firma oldu.

QTerminals Antalya, kız çocuklarının eğitimi, meslek edinmeleri ve toplumsal cinsiyet eşitliği fikrinin güçlendirilmesi amacıyla sosyal sorumluluk projelerine destek olmaya devam ediyor. 6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketinde, afet bölgesinde yaşayanlara ilk günden beri destek veren QTerminals Antalya, ramazanda Liman-İş Sendikası işbirliği ile depremzedelere ramazan kolisi yolladı. LİDAV’ın yardım fonuna destek veren ilk firma olma özelliği taşıyan QTerminals Antalya, kız çocuklarının eğitim ihtiyaçlarını karşılayıp meslek sahibi olmalarına katkı sağlayacak.

QTerminals Antalya kadınların ekonomik bağımsızlığını kazanmasını amaçlıyor

QTerminals Antalya Genel Müdürü Özgür Sert, LİDAV ile güçlerini birleştirdiklerine vurgu yaparak “QTerminals Antalya olarak LİDAV ile birlikte başta kız çocukları olmak üzere, gençlerimizin eğitim hayatlarını desteklemek üzere sosyal projeler oluşturmak istiyoruz. Destek olduğumuz projelerle, kız çocuklarımızın üniversite eğitimleri de dâhil olmak üzere burs almalarını amaçlıyoruz. LİDAV’ın kız çocuklarının eğitim ihtiyaçlarının karşılaması ve nitelikli kadın istihdamına biz de destek vererek toplumsal farkındalık bilincinin gelişmesine de katkı sağlamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Önceki Haber

 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
965 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar