26.4 C
İstanbul
Perşembe, Temmuz 18, 2024
spot_img
Ana SayfaGüncel HaberlerTYF Optimist Milli Takım Aday Kampı - 1

TYF Optimist Milli Takım Aday Kampı – 1

TYF Optimist Milli Takım Aday Kampı – 1

Türkiye Yelken  Federasyonu 2024 yılı Faaliyet Programı’nda yer alan TYF Optimist Milli Takım Aday Kampı – 1, 03-09 Aralık 2023 tarihleri arasında Muğla’nın Yalıkavak ilçesinde bulunan Yalıkavak Yelken Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde gerçekleşecektir.

Kamp kafilesi 03 Aralık Pazar günü saat 11:00’de Yalkavak Yelken Spor Kulübü’nde toplanarak kampa gireceklerdir. 09 Aralık Cumartesi günü saat 16:00 itibari ile kamp sona erecektir.

Kampa Muğla İli dışından katılacak sporcuların tekneleri , direk takımları, salma ve dümenleri Türkiye Yelken Federasyonu tarafından verilecektir. Muğla İli içinden katılacak sporcuların ise kendi malzemelerini kullanmaları gerekmektedir.

TYF teknelerini kullanacak sporcuların yanlarında getirmeleri gereken malzemeler aşağıda belirtilmiştir.

Yelken,

Giz baskı sistemi, arka yaka, palanga, gırcala ,rüzgar gülü,

İskota ve makaralar, 2 adet U kilit

Kelepçe,

Yeke uzatması,

Çamçak ve padıl,

Yüzer Baş ipi,

3 adet Güvenlik balonu,

Kişisel deniz kıyafetleri.

Sporcuların kara antrenmanlarına uygun spor kıyafetleri ve teorik eğitimler için gerekli defter ve kalem malzemelerini de getirmeleri gerekmektedir.

 Sporcuların okul eğitimlerinden geri kalmamaları adına kamp süresince her akşam minimum 1 saat ders çalışma zamanı olacaktır. Tüm sporcuların okul eğitimlerinde kullandıkları kitap,defter vb. materyalleri yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Konaklama ve yemek bedelleri TYF tarafından karşılanacak ve bu konu ile ilgili bilgiler daha sonra ilgili kulüp antrenörleri ile paylaşılacaktır.

 Kamp TYF Optimist Antrenörleri Alican Selcik (+90 545 836 41 51) ile Gökhan Durkal (+90 552 457 47 11) gözetiminde gerçekleştirilecektir.

Kampa antrenör olarak Furkan Özkan (İstanbul Yelken Kulübü) , Bilgehan Türkmen (Yalıkavak Yelken Spor Kulübü Derneği ) davet edilmiştir.

KAMP KADROSU

Mehmet Erkut Budak (İstanbul Yelken Kulübü)

Cengiz Eren Güvenç (Yalıkavak Yelken Spor Kulübü)

Alp Çınar (Ali Rıza Mete Urla Yelken Kulübü)

Kaya Osman Üner (İstanbul Yelken Kulübü)

Fikret Tacar (Fenerbahçe Doğuş Yelken)

Eren Kaan Erendemir (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi)

Asrın Hepbayraktar (Fenerbahçe Doğuş Yelken)

Toprak Çağlayan (Fenerbahçe Doğuş Yelken)

Can Çaçur (Fenerbahçe Doğuş Yelken)

Can Üçsel (İstanbul Yelken Kulübü)

Tayfun Türk (B. B. Bodrumspor Kulübü)

Tan Güneç (Yalıkavak Yelken Spor Kulübü)

Can Erden (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi)

Doruk Çelikel (İstanbul Yelken Kulübü)

Demir Vasiliy Gogulan (Era Bodrum Yelken Spor Kulübü)

Ateş Canuysal (B. B. Bodrumspor Kulübü)

Derin Değişen (Era Bodrum Yelken Spor Kulübü)

Ariela Rudkovskaya (Yalıkavak Yelken Spor Kulübü)

Yasemin Yıkıcı (Fenerbahçe Doğuş Yelken)

Ada Kalemdaroğlu (Fenerbahçe Doğuş Yelken)

Zeynep Özer (Yalıkavak Yelken Spor Kulübü)

Elif Terece (İstanbul Ferdi)

Yağmur Öztekin (İstanbul Yelken Kulübü)

İklim Özçelik (Foça Yelken ve İhtisas Kulübü)

Alıntı TYF

 

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
965 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar