Site Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Site Kullanım Koşulları; Lütfen www.yelkenci.org adresindeki web sitemizi ziyaret etmeden önce aşağıdaki hizmet şartları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Bu sözleşmeyi kabul etmemeniz durumunda siteye erişiminiz reddedilecektir. Herhangi bir şartı kabul etmiyorsanız, bu siteye erişiminizi sonlandırabilirsiniz. Bu siteye erişmeye devam ederseniz, sözleşmenin tamamını koşulsuz olarak kabul ettiğiniz varsayılacaktır.

Site Kullanım Koşulları

Şirket Adı, www.yelkenci.org web sitesini yönetir. Bu Kullanım Koşulları, yayınlandıktan hemen sonra yürürlüğe girer. Tüm SİTE kullanıcılarının her türlü değişiklik yapma hakkı tek taraflıdır.

Güvenlik

Gizliliği sağlamak için, kişisel verileri işlememizin ardındaki ilkeleri özetleyen ayrı bir sayfaya erişebilirsiniz. Yelkenci.org’u kullanmanız halinde verilerinizin işlenmesini kabul etmektesiniz.

Hizmet Kapsamı

Şirket Adı olarak bizler, yasal çerçeve içerisinde sunduğumuz hizmetlerin niteliğine ve kapsamına karar vermekte özgürüz. Hizmetlerde yaptığımız değişiklikler bu Yelkenci.org’u yayınlandıklarında geçerli sayılacaktır.

Telif Hakkı

Yelkenci.org’u kullanılan tüm metin, kod grafikleri, logolar ve ses dosyaları (bundan böyle “içerik” olarak anılacaktır) Şirket Adına aittir. Tüm hakları saklıdır. Bu sitenin içeriğinin önceden yazılı izin alınmadan çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Genel Hükümler

Tüm kullanıcılar Yelkenci.org’u yalnızca yasal ve kişisel amaçlarla kullanmayı kabul eder. Ayrıca herhangi bir üçüncü şahsın haklarını ihlal etmeyeceklerine söz verirler. SİTE üzerinde yaptıkları işlemlerden ve diğer eylemlerden doğacak her türlü hukuki ve cezai sonuçlardan kendileri sorumludur. Bu eylem ve çalışmalar Yelkenci.org’u sorumluluğunda değildir.

Yelkenci.org’u bilgilerin doğru ve güncel olması için her türlü çabayı gösteriyoruz. Bu bilgiler en son değişiklikleri yansıtmayabilir ve gerçekte mevcut olanlardan farklı olabilir. Doğruluğu veya güncelliği garanti edemeyiz veya açıkça veya zımnen herhangi bir garanti veremeyiz.

Yelkenci.org’u üçüncü şahıslara ait web sitelerine, uygulamalara ve platformlara bağlantılar bulunabilir. İçeriklerinden sorumlu değiliz. Bu sitelerin içeriği için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Yelkenci.org’u virüssüz olmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, ancak tam güvenliği garanti edemeyiz. Verileri indirirken kendilerini virüslere karşı korumak kullanıcının sorumluluğundadır. Virüs vb. Kötü niyetli kod, program veya materyallerin zarar vermesi durumunda sorumlu değiliz.

Yelkenci.org’u kesintisiz hizmet vereceğini veya hizmetlerin hatasız veya kusurlu olacağını garanti edemeyiz. Yelkenci.org’u, hizmetlerine ve sitenin herhangi bir bölümüne erişim, herhangi bir anda haber verilmeksizin sonlandırılabilir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Yalnızca Yelkenci.org’u kullanılmasından veya kullanılamamasından kaynaklanan zararlardan sorumluyuz. Sözleşmenin ihlalinden kaynaklanan zararlar için azami tazminat tutarı öngörülebilir zararlardır. Bu sorumluluk sınırlamaları, insan yaşamına, bedensel yaralanmalara veya bir kişinin sağlığına verilen zararlar için geçerli değildir. Kanunen mücbir sebep olan tüm durumlarda, gecikme veya ifa etmeme nedeniyle herhangi bir tazminattan sorumlu olmayacağız.

Tartışmalı karar. Anlaşmanın uygulanmasından veya yorumlanmasından kaynaklanan her türlü ihtilafta Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir. İstanbul Adliye Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilendirildi.