26.4 C
İstanbul
Cumartesi, Temmuz 20, 2024
spot_img
Ana SayfaGüncel Haberler2023 TYF Optimist Uluslararası Hazırlık Yarışı Programı Duyurusu

2023 TYF Optimist Uluslararası Hazırlık Yarışı Programı Duyurusu

Gençlik Sınıflarında bugüne kadar elde ettiğimiz başarılarımızı koruyabilmek ve bu başarıları ileriye taşıyabilmek adına, daha fazla sayıda uluslararası hazırlık yarışına katılım göstermek en büyük amacımızdır.

2023 TYF Faaliyet Programında yer alan Optimist Sınıfı Uluslararası Hazırlık Yarışlarına katılım göstermek üzere, Türkiye Yelken Federasyonu ile Kulüplerimizin ortak hareket edeceği bir planlama yapılmıştır. Söz konusu planlama dahilinde, aşağıda yer alan hazırlık yarışlarına katılım göstermek isteyen Kulüplerin, yarış bütçelerinin kendileri tarafından karşılanması öngörülmüştür.

Söz konusu uluslararası hazırlık yarışlarının bütçeleri ve katılım detayları Kulüplerimiz için zoom üzerinden düzenlenecek bir toplantı ile paylaşılacak olup, paylaşılan bütçeyi onaylayan kulüplerimizin [email protected] adresine bir onay maili göndermesi beklenmektedir.

 

AÇIKLAMALAR

 

 –   Open International Saronic Regatta Yarışına katılım TYF Yelken Ligi 1. Ayak Optimist Yarışları sıralamasına göre oluşan Milli Takım Aday Kadrosu ile yapılacaktır.

 –  Aşağıda yer alan hazırlık yarışlarına katılacak sporculara ait kriterler daha sonra ilan edilecektir.

–   Minimum 4 sporcu için onay verilmesi halinde yarış programı uygulanacaktır. 4 sporcudan az onay verilmesi durumunda yarış programı iptal edilmesi söz konusu olacaktır.

 

 –   Kulüplerimiz ile 27 Şubat 2023, Pazartesi günü zoom üzerinden toplantı düzenlenecek ve toplantı saati ve linki ilgili daha sonra bildirilecektir.

 –   Yarış bütçelerinin, söz konusu yarışın başlama tarihinden en az 30 gün önce onaylanması ve bütçe tutarının Federasyonumuzun daha sonra açıklayacağı banka hesaplarına gönderilmesi gerekmektedir.

 

 

1. 4

 

Alıntı TYF

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
964 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar