23.2 C
İstanbul
Cumartesi, Eylül 30, 2023
spot_img
Ana SayfaAktüelAtilla Gökova ve Ekibi Türkiye Turu Rekoru İçin Artvin / Hopa’dan Yola...

Atilla Gökova ve Ekibi Türkiye Turu Rekoru İçin Artvin / Hopa’dan Yola Çıktı

Atilla Gökova ve Ekibi Türkiye Turu Rekoru İçin Artvin / Hopa’dan Yola Çıktı.

Geçtiğimiz yıl Atilla Gökova, kardeşi Tolga Gökova ile 16 Mayıs’ta İlk Duo (iki kişilik) Türkiye Turu Rekoru için Artvin / Hopa Limanı’ndan start alarak Türkiye Turu Rekoru’nu kırmıştı.

13 gün 15 saat ve 02 dakika ile Türkiye Turu Rekoru’na imza atan Atilla ve Tolga Gökova kardeşlerden sonra yeni Türkiye Turu Rekoru denemesini kıran Tolga Pamir ve Sevda Ersezer, Hopa-İskenderun arasındaki 1.500 deniz millik mesafeyi 11 gün 20 saat 23 dakika da tamamlayarak Türkiye Turu Rekoru’nun sahibi olmuşlardı.

Bu kez Ayşe Erem Mengenli, Ekin Ozan Yener, Murat Tuncer, Ayfer Baş ve Alper Alptekin’den oluşan Atilla Gökova’nın ekibi, Türkiye Turu Rekoru için Artvin – Hopa Limanı’ndan ekip olarak start aldılar.

Hopa Limanı ve İskenderun Limanı arasındaki 1.500 deniz millik mesafeyi tamamlayıp bu alanda Türkiye Turu Rekoru’nu kırmayı hedefleyen Atilla Gökova ve ekibi sırasıyla Karadeniz, İstanbul Boğazı, Marmara Denizi, Çanakkale Boğazı, Ege Denizi, Akdeniz’i geçecek ve Türkiye Turu’nu Hatay – İskenderun’da sonlandıracak.

Alıntı TYF

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Çok Okunanlar