23.4 C
İstanbul
Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelBATI Innovative Logistics, Yat ve Teknelerin Çözüm Ortağı

BATI Innovative Logistics, Yat ve Teknelerin Çözüm Ortağı

YAT VE TEKNELER BATI INNOVATIVE LOGISTICS GÜVENCESİYLE MAVİLİKLERE AÇILMAYA HAZIRLANIYOR

Bir yatın rahat bir şekilde denize açılması için gereken tüm hazırlıkların yapılması, yatın güvenli bir şekilde taşınması ve yine aynı şekilde indirilmesi kolay bir iş değil. Ancak Batı Innovative Logistics, uzun yıllardır yurt dışından gelen yatları başarıyla taşıyor ve yine aynı başarıyla yaz mevsimine sayılı günler kala daha fazla yatı mavi sularla buluşturmaya hazırlanıyor.

 30 yılı aşkın süredir taşımacılık alanında hizmetlerini sürdüren BATI Innovative Logistics, müşterilerinin tercih ettiği çözüm ortağı olma vizyonunu koruyarak ve etik değerlerinden ödün vermeyerek faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Kuruluşundan bu yana gerek hizmet verdiği müşterilerin çalıştıkları pazarlar gerekse sektörel ve global gelişmeler doğrultusunda göstermiş olduğu kararlılık ile bugün faaliyetlerine devam ediyor. Hizmetleri arasında büyük bir titizlikle vermekte olduğu denizyolu taşıması hizmeti de bulunan BATI Innovative Logistics’e uzun yıllardır ortaya koyduğu engin tecrübesi ve başarılı taşımacılık geçmişi sayesinde bu yıl da yat taşımacılığı talepleri büyük bir hızda gelmeye devam ediyor.

 

Özellikle yaz döneminde çok tercih edilen yatlar için talep her geçen gün artıyor. BATI Innovative Logistics Uluslararası Satış Direktörü Kaan Aydın’a göre yat ve tekne kullanım oranında yaşanan bu artış taşıma faaliyeti gösteren kuruluşları da olumlu yönde etkiliyor. Batı Innovative Logistics özelinde görüşlerini aktaran Aydın, geçen yıla kıyasla bu yıl yat ve tekne taşımacılığına yönelik taleplerin 2 kat arttığını belirtiyor. 30 yılı aşkın tecrübeleriyle sektörde öncü bir konumda olan Batı Innovative Logistics, yat taşımacılığı konusunda uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanlarıyla yatların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyor. Uluslararası Pazarlar Satış Direktörü Kaan Aydın, “Yat taşımacılığındaki uzmanlığımızı her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz ve bu konuda da oldukça başarılıyız.” diyor.

 

Aydın, “yat taşımacılığı konusunda yüksek kalitede hizmet sunarak sektörde öncü bir konumda bulunuyoruz. Yaz mevsimine sayılı günler kala daha fazla yatın mavi sularla buluşmasını sağlamak için hazırız!” açıklamasıyla sezonun oldukça hareketli geçeceğinin altını çiziyor.

 

BATI Innovative Logistics Yat ve Tekne Taşımacılığıyla Bu Yaz’a Damgasını Vuracak

 

Denizyolu taşımacılığı konusunda oldukça tecrübe sahibi olan BATI Innovative Logistics, yaz gelmeden pek çok yat ve teknenin sahibiyle buluşmasına destek oldu. Gelecek dönemde de bu sürecin artarak devam edeceğini belirten BATI Innovative Logistics Uluslararası Satış Direktörü Kaan Aydın, “Yat ve tekne taşımacılığı bilgi ve uzmanlık gerektirir, BATI Innovative pazarda lider kuruluşlar arasında yer alarak kendini bu konuda kanıtladı bu sebeple tüm yat ve tekne taşımacılığı ihtiyaçlarınız için sizleri bizimle iletişime geçmeye ve bir sonraki maceranızın tadını çıkarmaya odaklanabilmeniz için lojistiği bize bırakmanızı tavsiye ediyorum.” diyor.

 

BATI Innovative Logistics, yat ve tekne taşımacılığı konusunda yılların tecrübesiyle, günümüzün güvenilir ve kapsamlı çözümleriyle, müşterilerinin taleplerini karşılayacak bir şekilde tasarlanmış özel taşımacılık seçenekleri sunuyor. Ayrıca, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için küresel bir ağa sahip, her bir işi özel olarak değerlendiriyor ve takip ediyor. Tekne ve yat taşımacılığı konusunda özel bir konumda olduklarını belirten Kaan Aydın, “Tüm mevcut seçenekleri çok iyi anlıyor ve her seferinde en uygun olanını seçiyoruz. Bizimle çalışmanız, güvenli, hızlı ve ekonomik seyahatlerin keyfini çıkarmayı sağlayacaktır.” diyor. BATI Innovative Logistics, çözümlerinin müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmasını sağlamak için dünyanın her yerinden deneyimli ekibiyle çalışıyor. Kıyıdan kıyıya veya çok farklı yerler arasındaki yat ve tekne taşımacılığı işlerini kolaylaştırmak için çok çeşitli seçenekler sunuyor.

 BATI Innovative Logistics Hakkında:

Küresel taşımacılık hizmetleri sunma ve globalleşen dünyada lojistiğin her alanında kaliteyi ve mükemmelliği sağlayarak müşterilerinin beklentilerini aşan bir servis sağlama misyonu ile 1992 yılında İstanbul’da kuruldu. Faaliyetlerine küresel yenilikleri takip ederek, müşterilerinin tercih ettiği çözüm ortağı olma vizyonunu koruyarak ve etik değerlerinden ödün vermeyerek gerçekleştiriyor. Kuruluşundan bu yana gerek hizmet verdiği müşterilerin çalıştıkları pazarlar gerekse sektörel ve global gelişmeler doğrultusunda göstermiş olduğu kararlılık ile bugün faaliyetlerine devam ediyor. Batı Innovative Logistics, İzmir, Mersin, Şanlıurfa, Bursa, İzmit, Gaziantep, İskenderun, İST Havalimanı, Ankara, Çanakkale Limanı, Derince ’de toplam 10 şube ve 3 depoya sahiptir. Seul, Güney Kore & Köstence, Romanya’da 2 Yurtdışı İrtibat Ofisi; Almanya: Berlin (BATI Logistics GmbH) ve İtalya: Trieste (BATI Logistics SrL) olmak üzere 2 Yurtdışı kardeş şirketle Denizyolu Taşımacılığı, Havayolu Taşımacılığı, Proje Kargo Taşımacılığı ve Gemi Kiralama, ISO Tank Taşımacılığı, Yat Taşımacılığı, Flexitank Konteyner Taşımacılığı, Karayolu ve Depolama, Hat Temsilciliği ve Liman Acenteliği, Bozulabilir Kargo Taşımacılığı alanlarında 30 yıldır faaliyetlerine devam ediyor.

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
37 HABERLER
Avatar photo
18 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
924 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar