33.2 C
İstanbul
Cumartesi, Temmuz 20, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelBoatsy Tekne Kiralama Platformu

Boatsy Tekne Kiralama Platformu

Türk Tekneleri Boatsy ile Görücüye Çıkıyor

Tekne sahipleri ile tekne kiralamak isteyen deniz tutkunlarını buluşturan  Boatsy platformu, 2024 yazında global müşteriler ile Türkiye’deki tekne sahiplerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Yabancı ve Türk yatırımcıların iş birliği ile global bir tekne kiralama uygulaması olarak hayata geçen platform, Türkiye’yi ve Türk tekne sahiplerini hem bireysel hem de acenta boyutunda yurtdışında tanıtacak.

“Nitelikli turiste ulaşmak istiyoruz”

Merkezi İngiltere’de bulunan Boatsy’nin kurucu ortağı Alp Öcal “Denizlerimiz yurtdışında çok daha iyi pazarlanmayı hak eden, globalde tanıtılması gereken bir değerde. Ayrıca, Türk misafirperverliği ile muhteşem kıyılarımızı bir arada sunan tekne acentalarının da aynı tanıtım desteğine ihtiyacı olduğunu gözlemledik. İlk etapta İngiltere’de prestijli mekanlarda başlayacağımız iletişim çalışmaları ile Türkiye’yi ve Türk teknelerini alım gücü yüksek bir kitleye tanıtmayı planlıyoruz. Düne kadar nitelikli turiste arzu ettiği seviyede ulaşamayan tekne sahiplerinin portföyünü en aktif, en verimli ve en adil fiyatlamayla yurtdışına Boatsy ile açacağız. Düzenleyeceğimiz farklı etkinliklerle bu zamana kadar sektörümüzde yapılmamış pazarlama çalışmalarını yaparak binlerce deniz tutkunu turisti  Türk kıyılarında, Türk teknelerinde ağırlamayı hedefliyoruz’’ dedi.

Alp Öcal, platformun tekne portföyünü ve tanıtım çalışmalarını Türkiye, Yunanistan, İtalya ve Fransa’da genişlettiğini, dünyada 10 binden fazla tekneyi portföylerine kattıklarını belirterek, şimdi ise hem Boatsy’teki mevcut tekne sahipleriyle buluşmak hem de yeni katılacak tekne sahipleriyle bir araya gelmek için farklı ülkelerde “road show’’ ziyaret serisi düzenleyeceklerini sözlerine ekledi.

İnovatif Altyapı ile Butik Hizmetler

Boatsy’nin sektöre getirdiği yeniliklerin de altını çizen Öcal  platform altyapısı şu an hem tekne sahiplerine hem de kiralamak isteyenlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Platformumuz, yapay zeka destekli uygulamalarla dünyanın farklı köşelerinden turistlere ulaşabilecek bir algoritma ile çalışıyor. Şeffaf bir yönetim ve ödeme sistemi sunan platform, kullanıcılara en uygun ve adil fiyatta, en nitelikli tekneyi, ulaşabilecekleri en kolay şekilde teslim alma imkanı sunuyor. Tekne sahiplerinin kiralayanları, tekne kiralayanların tekne sahibini puanlamasına imkan sunan, yine aynı mantıkta tekne mürettebatı ve tekne kiralayacı’sının da karşılıklı derecelendirme yapabildiği bir sistem kurduk. Bunun yanında sektörde büyük bir açık olan ve talep yaratan çok önemli servisleri de geliştirdik. Butik rota oluşturma ve mürettebat temini, tekne ekspertiz hizmeti, farklı dillerde tercüman, Michelin yıldızlı şef tedariği, özel tasarım havlu ve nevresim takımları, tekne için etkinlik organizasyonları, özel rehber temini gibi servisler geliştirdik. Şu an portföyümüzde 10 binden fazla tekne bulunuyor ve bu sayı her geçen gün artıyor. Platformun global tanıtım gücünü, profesyonel hizmet ağını ve yazılım kolaylığını keşfeden tekne sahipleri Boatsy ailesine katılıyor” şeklinde konuştu.

Boatsy Club Dünyası

Kurdukları CRM altyapısı ile teknelerini Mayıs ayına kadar Boatsy altında listeleyen acenta ve bireylere Boatsy Club dünyasının kapılarını açan marka, bu kısa dönemde kayıt olan üyelere ayrıcalıklı imkanlar sağlıyor. Yabancı basın gruplarıyla bir araya gelme, uluslararası tanıtım etkinliklerine katılma, platform altında ön plana çıkarma gibi fırsatlar sunan marka, Boasty Club’ı tekne sahiplerinin ihtiyaçlarına göre şekillenecek bir iletişim ve tanıtım platformu olarak konumlandırıyor.  www.boatsy.com web adresi üzerinden hizmet veriyor.

Önceki Haber

 

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
965 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar