20.4 C
İstanbul
Pazar, Haziran 23, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelD-MARIN Cannes, Cenova VE Monako Tekne Fuarlarında

D-MARIN Cannes, Cenova VE Monako Tekne Fuarlarında

D-MARIN SONBAHAR BOYUNCA TEKNE FUARLARINDA SEÇKİN MARİNALARINI TANITACAK

 Premium marina seçkisi D-Marin, Cannes Yatçılık Festivali, Cenova Tekne Fuarı ve Monako Yat Fuarı’nda marina hizmetleri alanında imza attığı yenilikleri tanıtacak.

D-Marin, müşterilerine sunduğu seçenekleri artırmak ve tekne meraklılarının yolculuklarının her aşamasında D-Marin’in premium marina hizmetlerini kullanarak Akdeniz’i keşfetmelerini sağlamak amacıyla 2022’deki en güncel sonbahar tekne fuarı sezonundan bu yana beş marina satın aldı.

D-Marin’in marina ağı, şirketin müşteri hizmetleri odağının, dijitalleşme ve inovasyona yaptığı yüklü yatırımların ve Akdeniz ve Körfez bölgesinde giderek artan marina seçeneklerinin altını çiziyor.

D-Marin CEO’su Oliver Dörschuck’un konuya ilişkin değerlendirmesi şu yönde: “Cannes, Cenova ve Monako tekne fuarlarının ziyaretçilerine premium marina seçkimizi sunacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu noktada, müşterilerimizin, teknelerini daha iyi takip edebilmek için sensörler gibi dijital çözümlerimizi benimsemeleri ve kullanmaları dikkatimizi çekiyor ve bizi çok heyecanlandırıyor. Sayısı hızla artan kısa süreli rezervasyonlarımızın %30’undan fazlası tamamen çevrimiçi gerçekleştiriliyor, onaylanıyor ve ödeniyor. Ayrıca müşteri memnuniyetindeki artışı da açıkça görebiliyoruz.”

D-Marin ekibi, şirketin, yolculukları boyunca müşterilerine sorunsuz ve zenginleştirilmiş bir yatçılık deneyimi sunmak için teknolojiyi giderek genişleyen marina portföyünün tamamında nasıl kullandığını açıklamak üzere fuarlarda hazır bulunacak.

Müşteriler, D-Marin – Premium Marinas uygulamasını kullanarak şirketin marina ağının tamamında sorunsuz seyahat etmelerini ve keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak kullanıcı dostu özelliklerden faydalanırken, marina ekipleri de kullanıcı profili verilerinden hareketle özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş deneyimler sunabilecekler.

Uygulama, müşterilerin marina ekipleriyle doğrudan iletişim kurabilmelerinin yanı sıra marina rıhtımlarını gerçek zamanlı olarak seçebilmelerine, rezerve edebilmelerine ve mevcut rezervasyonlarını yenileyebilmelerine, ödeme yapabilmelerine ve check-in işlemlerini uzaktan tamamlayabilmelerine olanak tanıyor.

D-Marin, ayrıca enerji ve su tüketiminin yönetimi, takibi ve optimizasyonu için Akıllı Dikmeleri ve teknelerin durumu ve güvenliği hakkında 24 saat takip imkanı sunmanın yanı sıra gerçek zamanlı güncellemeler sağlayan Akıllı Sensörleri de hayata geçirdi. Bu dijital inovasyonların her ikisi de D-Marin uygulamasıyla bağlı şekilde çalışıyor.

Ekip, ayrıca D-Marin’i yatçılık meraklıları ve gezginler için cazip kılan hizmetler ve tesisler hakkında görüşmek üzere de hazır bulunacak.

D-Marin CEO’su Oliver Dörschuck sözlerini şöyle sürdürdü: “D-Marin olarak, rakipsiz müşteri hizmetlerimiz, kusursuz dijital deneyimlerimiz ve müşterilerimize en gözde yatçılık destinasyonlarını keşfederken daha fazla seçenek sunan genişleyen marina yelpazemizle marina sektöründe standartları yeniden şekillendiriyoruz.”

D-Marin stantlarını şu etkinliklerde ziyaret edebilirsiniz:

  • Cannes Yatçılık Festivali:  12 – 17 Eylül (149. İskele)
  • Cenova Uluslararası Tekne Fuarı: 21 – 26 Eylül (Yelken Dünyası, LP60)
  • Monako Yat Fuarı: 27 Eylül – 1 Ekim (Albert 1 Bölgesi, AL13)

 

 

D-Marin Hakkında

Premium marina seçkisi D-Marin, 2003 yılında kurulmuştur ve faaliyetlerini Yunanistan merkezli olarak sürdürmektedir. Şirket; Yunanistan, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Karadağ, Hırvatistan, İtalya ve İspanya’da toplam 2.000’i aşkın gemiyi ağırlayabilen 10.000’den fazla rıhtım ve kuru havuz tesisiyle hizmet vermektedir. D-Marin, özel müşterilerine ve iş ortaklarına üstün kalite standartları ve birinci sınıf müşteri hizmetleri temin ederek ayrıcalıklı yatçılık deneyimleri sunmak için çalışmaktadır.

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
38 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
944 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar