34.3 C
İstanbul
Perşembe, Temmuz 18, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelD-MARIN, Akıllı Pedestallerle Müşteri Deneyiminde Devrim Yaratıyor

D-MARIN, Akıllı Pedestallerle Müşteri Deneyiminde Devrim Yaratıyor

D-MARIN, AKILLI PEDESTALLERLE MÜŞTERİ DENEYİMİNDE DEVRİM YARATIYOR

 Pedestaller 2023 yılında tüm D-Marin marinalarına yerleştirilecek

 

Atina, Yunanistan, 17.03.2023 – Premium marinaların tercihi D-Marin, müşterilerinin marina kullanım kolaylığında devrim yaratacak yeni, akıllı pedestalini tanıttı. Ürün, enerji tüketimi, uzaktan ölçüm, kumanda ve dijital ödeme açısından müşteri yolculuğunu tamamen dijital hale getirmek için D-Marin tarafından şirket içinde geliştirildi.

D-Marin’in dijitalleşme stratejisinin bir parçası olan akıllı pedestal, şirketin tamamen dijital alt yapıya sahip kullanıcı dostu marina hedefinde yeni bir adım. Akıllı pedestal sayesinde müşteriler enerji ikmali için marina ofisine girmek veya kuyrukta beklemek zorunda kalmayacak. Ayrıca güç soketlerinin açılış ve kapanışı üzerinde tam kontrole, uzaktan tüketim ölçüm imkanına ve maliyetler üzerinde tam hakimiyete sahip olacak. Akıllı pedestallerin en önemli avantajı, müşteri tarafından tek tuşla çevrimiçi kontrol sayesinde enerji tedariğini kontrol etme imkanı sunması.

D-Marin Bilgi İşlem Yöneticisi Michal Maslowski: “Bu yıl tüm premium marinalarımızda yeni bir dijital D-Marin çözümü sunmaktan gurur duyuyoruz. 2022 yılında kullanıma sunduğumuz iki dakikalık online rezervasyon özelliğinin ardından gelen bu yenilik, D-Marin dijitalleşme stratejisindeki sürekli kararlılığının bir yansıması olarak ortaya çıkan, müşteri yolculuğunu zenginleştiren çözümlerden biri” dedi.

2023 yılında tüm D-Marin marinalarına gelecek olan D-Marin akıllı pedestalleri, mevcut pedestallere entegre edilecek.

 

D-Marin Hakkında

Premium marinaların tercihi D-Marin 2003 yılında kurulmuştur ve Yunanistan merkezlidir. Yunanistan, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Karadağ, Hırvatistan, İspanya ve İtalya’da toplamda yaklaşık 10.000 bağlama noktası ve 2.000’den fazla tekneyi barındırabilecek kara park tesislerine sahip 19 marina işletmektedir. D-Marin, özel müşterilerine ve iş ortaklarına üstün standartlarda kalite ve en üst düzeyde müşteri hizmetleri sunarak müşterilerine zenginleştirici bir yatçılık deneyimi sağlama hedefiyle çalışmaktadır.

 

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
965 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar