26.4 C
İstanbul
Perşembe, Temmuz 18, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelD-Marin, Boot Düsseldorf Tekne Fuarında

D-Marin, Boot Düsseldorf Tekne Fuarında

D-Marin, Boot Düsseldorf Tekne Fuarında

20 Ocak – 28 Ocak 2024 tarihleri arasında 13. Salon, B04 numaralı stantta yer alacak D-Marin standında marina teknolojisindeki en son gelişmeler takip edilebilir ve  D-Marin’in benzersiz teklifleri hakkında bilgi alınabilir.

D-Marin, fuar süresince ziyaretçilerin sintine, ısı, akü ve konum dahil olmak üzere teknelerinin durumunu uzaktan izlemelerine olanak tanıyan Tekne Sensörleri’nin tanıtımları da dahil olmak üzere bir dizi son teknoloji dijital çözüm paylaşacak. Tekne Sensörleri, enerji tüketimi ve ödemenin uzaktan yönetimi için Akıllı Kaideler ile birlikte, D-Marin’in 2023’te piyasaya sürdüğü ve fuarda da görülebilecek özel uygulamasının temelini oluşturuyor.

Boot Düsseldorf ziyaretçileri, D-Marin’in Akdeniz ve Körfez bölgelerinde bulunan ve hepsi de ziyaretçi deneyimini önceliklendiren birinci sınıf marina hizmetleri hakkında bil edinebilir. Dokuz ülkede marinaları bulunan D-Marin, fuar süresince katılımcılara yatçılık deneyimi konusunda özel bir bakış açısı sunacak.

D-Marin, denizcilik sektöründe sürdürülebilirliğe odaklanan Blue Dock Innovation 360°’ye sponsor olacak ve katılacak. En son yatırım stratejilerini keşfetmek için 23 Ocak Salı günü D-Marin’in Ticari İşler Müdürü Dean Smith, Tekneciliğin Dijital Geleceğini incelemek için 25 Ocak’ta Dijital İşler Müdürü Matthias Gehring’ ve 26 Ocak Cuma günü iklim değişikliğine uyum sağlama konusuunda bilgi vermek için D-Marin’in Sağlık, Güvenlik ve Çevre Sorumlusu Areti Priovolou katılım sağlayacak.

D-Marin’in Ticari İşler Müdürü Dean Smith yaptığı açıklamada Boot Düsseldorf 2024’te zenginleştirilmiş yatçılık deneyimleri sunma konusundaki kararlılığımızı sergilemekten heyecan duyuyoruz ve yeni standımızın D-Marin’i tanımlayan benzersiz deneyimleri somutlaştırırken teknolojik gelişmelerin zirvesini yansıtacağına inanıyoruz. Yeni ve mevcut müşterilerimizle tanışmak, yeni ortaklıklar kurmak ve D-Marin tarzının özünü paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Daha fazla bilgi için 20-28 Ocak 2024 tarihleri arasında Boot Düsseldorf’ta 13. Salon B04 numaralı standı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

D-Marin Hakkında

Premium marinaların tercihi D-Marin 2003 yılında kurulmuştur ve Yunanistan merkezlidir. Yunanistan, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Karadağ, Hırvatistan, İtalya, İspanya, Arnavutluk ve Malta’da toplamda 12.000’den fazla yanaşma noktası ve 3.000’den fazla tekneyi barındırabilecek kuru havuz tesislerine sahip 24 marina işletmektedir. D-Marin, hem özel müşterilerine hem de iş ortaklarına üstün kalite standartları ve en üst düzeyde müşteri hizmeti sunarak müşterilerine zenginleştirilmiş bir yatçılık deneyimi sağlamaya kendini adamıştır.

 

Önceki Haber

 

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
965 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar