26.4 C
İstanbul
Perşembe, Temmuz 18, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelD-Marin, Liguria'da İki Yeni Marinayı Bünyesine Kattı

D-Marin, Liguria’da İki Yeni Marinayı Bünyesine Kattı

 

D-Marin Liguria’da İki Yeni Marinayı Bünyesine Kattı

Birinci sınıf marinaların seçkin markası D-Marin, Liguria’da iki yeni marinayı bünyesine katarak İtalya’daki D-Marin marinalarının sayısını 5’e çıkardı.

“Marina degli Aregai” ve “Marina di San Lorenzo”, D-Marin’in Akdeniz ve Körfez bölgelerindeki toplam marina portföyünü 26’ya çıkarıyor. Bu, D-Marin için iddialı bir genişleme yılı olarak planlanan sürecin ilk adımı.

D-Marin CEO’su Oliver Dörschuck konuyla ilgili şunları söyledi: “Marina seçimimiz, Liguria kıyı şeridindeki en iyi yatçılık destinasyonlarından birinde yer alan Marina degli Aregai ve Marina di San Lorenzo’nun eklenmesiyle önemli ölçüde zenginleşti. Bu marinaları daha da geliştirmek ve müşterilerimize Akdeniz maceralarında uğrayacakları iki liman daha sunmak için sabırsızlanıyoruz.”

Bu yeni marinalar, D-Marin tarafından müşterilerine zenginleştirilmiş bir yatçılık deneyimi sunma misyonuna uygun olarak özenle seçildi. Marinalar, doğal güzellikler ve kültürel mirasla dolu 58 km uzunluğundaki çarpıcı bir sahil şeridi olan Riviera dei Fiori’de yer alıyor.

Marina degli Aregai, 50 metreye kadar yatları ağırlayabilen 961 rıhtımıyla Liguria bölgesindeki en büyük marinalardan biri. Marinada 24 saat bağlama desteği, bir tersane, 20’den fazla mağaza ve restoranın bulunduğu canlı bir alışveriş kompleksi ve bir otel mevcut.

Marina di San Lorenzo, 40 metreye kadar olan tekneler için 268 rıhtıma sahip birinci sınıf bir marina. En son yatırımları arasında süperyat rıhtımlarının hizmete girmesi de yer alıyor. Marinada ayrıca spa ve özel plaj gibi otel olanakları da mevcut.

D-Marin, müşteri odaklı yönetim yaklaşımı ve dijital yenilikleriyle marinalarını daha da geliştirecek ve zenginleştirilmiş müşteri deneyimleriyle birinci sınıf hizmet sunmaya devam edecek.

D-Marin Hakkında

Premium marinaların tercihi D-Marin 2003 yılında kurulmuştur ve Yunanistan merkezlidir. Yunanistan, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Karadağ, Hırvatistan, İtalya, İspanya, Malta ve Arnavutluk’ta toplamda 13.000’den fazla yanaşma noktası ve 3.000’den fazla tekneyi barındırabilecek kuru havuz tesislerine sahip 26 Marina işletmektedir. D-Marin, hem özel müşterilerine hem de iş ortaklarına üstün kalite standartları ve en üst düzeyde müşteri hizmeti sunarak müşterilerine zenginleştirilmiş bir yatçılık deneyimi sağlamaya kendini adamıştır.

 

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
965 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar