34.3 C
İstanbul
Perşembe, Temmuz 18, 2024
spot_img
Ana SayfaGenel KategoriDanimarka Kraliyet Yat Kulübü'nde Volvo 29er Avrupa Şampiyonasının 5. Günü

Danimarka Kraliyet Yat Kulübü’nde Volvo 29er Avrupa Şampiyonasının 5. Günü

Danimarka Kraliyet Yat Kulübü Volvo 29er Avrupa Şampiyonasının 5. Günü

Danimarka Kraliyet Yat Kulübü Volvo 29er Avrupa Şampiyonasının 5. Günü; Volvo 29er Avrupa Şampiyonası‘nda Rungsted Limanı‘nda 5. günün sabahı denizciler için yaklaşık 10 knot’luk batıdan esen bir esinti denizciler için hoş bir manzaraydı. Rüzgârdaki değişimlerin üstesinden gelmek için doğru yolu bulma zorluğu ve deniz yosununun zorlukları, denizciler için inişli çıkışlı bir gün daha yarattı.

Kraliyet Yat Kulübü
Kraliyet Yat Kulübü

Altın filoda en düşük puanı alan takım, FRA 2901‘deki Fransız Tom Goron ve Mael Clochard takımıydı. Mael Clochard, “Bu rüzgarları seviyorum. Bulutları görüyorum ve sonra vardiyaları iyi oynuyorduk,” dedi. takımın genç Fransız kaptanı. Suyla ilgili bir diğer konu da iyi ele alındı: “Teknemizin altında da ot vardı ve onu yarış sırasında çıkarmaya öncelik verdik” dedi Tom. Takım Altında 2. sırada ve bugüne kadar Avrupalılar arasında en yüksek dereceli U-17 takımı.

En üst sırada yer alan kadın takım, şu anda 27. sırada yer alan İspanya’dan Sara Momplet Baixauli ve Isabel Momplet Baixauli. 5 Temmuz Salı günü, günün sonunda ödül töreni için planlanan 68 ödülü kimin kazanacağını belirlemek için son iki yarış olacak. Törende, ROCKWOOL tarafından desteklenen Danimarka SailGP takımından iki denizci, en büyük çevresel etkiyi yaratan 29. takıma Mini Impact League ödülünü verecek.

Filonun 7 Kardeş Takımı

Bu Avrupa Şampiyonasında birlikte yelken açan kardeşleri olan 17 takım var. Bu ilginç bir özelliktir, elbette faydaları vardır ama aynı zamanda evdeki masalarda bir tartışma konusu olabilir. IRL 3169’da ikiz kardeşi Clementine Van Steenberge adına mürettebat olan Nathan Van Steenberge, “Bu iyi, kardeşiniz olduğunda çok daha doğrudan olabiliyorsunuz, bu da iyi çünkü çok daha fazla bilgi paylaşabiliyorsunuz.”

Filonun 7 Kardeş Takımı
Filonun 7 Kardeş Takımı

“Karada biraz kavga etmeye meyilliyiz ama sudayken birlikte oldukça iyi çalışıyoruz. Sanırım bu bizi daha da yakınlaştırdı” diyor. Clement Asholm-Bradley ve Gustav Asholm-Bradley’den (DEN 21) oluşan Bradley kardeş ikilisi, birlikte çalışan kardeşler olarak yelken açmanın avantaj ve dezavantajları olduğunu kabul ediyor: “İletişim kurmak kolay çünkü birbirinizi iyi tanıyorsunuz, ama bazen birbirinizi çok iyi tanıdığınız için de sorun olabiliyor.”

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
965 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar