27.2 C
İstanbul
Perşembe, Haziran 13, 2024
spot_img
Ana SayfaGüncel HaberlerDeniz ve Zeynep Şahutoğlu Kardeşler Adına Düzenlenen Anma Kupası Ayvalık’ta Gerçekleştirildi

Deniz ve Zeynep Şahutoğlu Kardeşler Adına Düzenlenen Anma Kupası Ayvalık’ta Gerçekleştirildi

Deniz ve Zeynep Şahutoğlu Kardeşler Adına Düzenlenen Anma Kupası Ayvalık’ta Gerçekleştirildi.

Ülkemizde 6 Şubat Günü meydana gelen deprem felaketinde yaşamlarını yitiren Optimist sporcularımız Deniz ve Zeynep Şahutoğlu kardeşler adına bir Anma Kupası düzenlendi.

Minik yelkenciler TYF Yelken Ligi 2. Ayak Optimist yarışlarının 5. gününde arkadaşları Deniz ve Zeynep kardeşleri anarak bugün onlar adına yarıştılar.

Yarışlara başlamadan önce bir dakikalık saygı duruşunda bulunulduktan sonra Başkan Özlem Akdurak, aramızdan ayrılan Optimist sporcularımız Deniz ve Zeynep Şahutoğlu kardeşleri bir kez daha anıp yaşamını yitiren sporcularımızın babası Yılmaz Şahutoğlu ile denize çiçek bıraktılar.

TYF Yelken Ligi 2. Ayak Optimist yarışlarının 5. gününde arkadaşları Deniz ve Zeynep Şahutoğlu kardeşler adına düzenlenen Anma Kupası’nda yarışan sporculara ödülleri takdim edildi.

 

Optimist Junior Özel Ödülü’nde birinci Boran Öden (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), Eren Kaan Erendemir (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi) ve üçüncü Emir Özbek (Teos Yat ve Yelken Kulübü) oldu.

 

Optimist Junior Genel Kız Özel Ödülü’nde birinci Elif Terece (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi), ikinci Ada Vera Tüfekçi (Heybeliada Yelken ve Su Sporları Kulübü) ve üçüncü İlay İmamoğulları (Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi) oldu.

 

Optimist Genel Özel Ödülü’nde birinci Sadrihan Suer (B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi), ikinci Asrın Hepbayraktar (Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi) ve üçüncü Fikret Tacar (Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi) oldu.

Optimist Genel Kız Özel Ödülü’nde birinci Bilge Su Özakar (Samsun Yelken Spor Kulübü), ikinci Yasemin Yıkıcı (Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi) ve üçüncü Derin Bayraktar (Yalıkavak Yelken Spor Kulübü) oldu.

TYF Yönetimi, tüm sporcular, antrenörler ve birçok sporcu ailelerinin katılımı ile sırayla fotoğraflarının önüne karanfiller koyarak, hayatını kaybeden Deniz ve Zeynep Şahutoğlu kardeşleri andılar.

Alıntı TYF

 

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
38 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
944 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar