13.7 C
İstanbul
Cumartesi, Şubat 24, 2024
spot_img
Ana SayfaGüncel HaberlerGiorgio Armani Superyacht Regatta bugün başlıyor.

Giorgio Armani Superyacht Regatta bugün başlıyor.

Yacht Club Costa Smeralda tarafından yeni isim sponsoru Giorgio Armani’nin desteğiyle düzenlenen Giorgio Armani Superyacht Regatta bugün başlıyor. Yarışlar 4 Haziran Cumartesi gününe kadar devam edecek.

Etkinliğin 15.si, YCCS spor takviminin yanı sıra Akdeniz süper yat yelken sezonunu resmen açıyor. La Maddalena takımadalarının  çevresinde yelken açmaya hazır on sekiz tekne yarışmak için başvurdu.

1915 Mariette – ABD’nin Doğu Sahili’ndeki Rhode Island’da Nathanael Herreshoff tarafından inşa edilen çift direkli gaff gulet – 2019’daki Superyacht Regatta’ya son katılımının ardından Porto Cervo’da yarışmak için başvurması dikkat çekti.

WallyCento Magic Carpet Cubed, arka arkaya üçüncü zaferini kazandığı 2019’daki son ziyaretinden sonra oda yarışlara geri döndü. 1915 Mariette’e ek olarak, Giorgio Armani Superyacht Regatta’nın katılımcıları arasında 33 metrelik Inoui ve Win-Win yatlar, Wally 94′ Magic Blue, 32 metrelik sloop Ribelle ve 2020’de inşa edilen Southern Wind Morgana ve etkinlikte ilk kez yarışacaklar.

203super yatlar

ajans yelkenci.istanbul

Son Eklenenler
- Reklam -

Çok Okunanlar