23.2 C
İstanbul
Cumartesi, Eylül 30, 2023
spot_img
Ana SayfaGenel KategoriIICEC Webinarı: “Sürdürülebilir Gelecek için Yenilenebilir Enerji Fırsatları”

IICEC Webinarı: “Sürdürülebilir Gelecek için Yenilenebilir Enerji Fırsatları”

IICEC Webinarı: “Sürdürülebilir Gelecek için Yenilenebilir Enerji Fırsatları”

Sabancı Üniversitesi İstanbul Uluslararası Enerji ve İklim Merkezi (IICEC) tarafından düzenlenecek “Sürdürülebilir Gelecek için Yenilenebilir Enerji Fırsatları” başlıklı Webinar, 3 Mayıs 2023 Çarşamba günü 14:30 – 16:00 saatleri arasında online gerçekleştirilecek.

Geniş ölçekte sürdürülebilirlik perspektifinden, yenilenebilir enerjide büyüme, gelişim ve fırsat alanlarına odaklı değerlendirmelerin paylaşılacağı ve   Enerjide Dijitalleşme Derneği (EDİDER) Başkanı Elif Düşmez Tek’in moderatörlüğünde gerçekleşecek panelde, Enerjisa Üretim CEO’su İhsan Erbil Bayçöl, ING Grubu Yenilenebilir Enerji ve Elektrik Global Lideri Diederick Van Den Berg, Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erden, Jeotermal Enerji Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kındap ve TÜSİAD Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Nurşen Numanoğlu panelist olarak yer alacak.

Açılış konuşması IICEC Koordinatörü Dr. Mehmet Doğan Üçok tarafından yapılacak olan Webinar’de, IICEC Direktörü Bora Şekip Güray da IICEC tarafından Türkiye’de bir ilk olarak yayımlanan Türkiye Yenilenebilir Enerji Görünümü çalışması kapsamındaki kritik bulgular, raporun önerileri ve son dönemde ilgili sektörlerde bu alanlarda gelişmelere odaklı bir sunum yapacak.

Not: Webinar Türkçe olarak gerçekleştirilecek, İngilizceye simultane tercüme yapılacak, her iki dilde de canlı yayın olarak izlenebilecektir.

IICEC Webinarı: “Sürdürülebilir Gelecek için Yenilenebilir Enerji Fırsatları” 

Tarih:         3 Mayıs 2023 Çarşamba

Saat:   14:30 – 16:00

Yer:     Online

Kayıt: https://iicec.sabanciuniv.edu/tr/webinar-kayit-formu

 

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Çok Okunanlar