31.8 C
İstanbul
Cuma, Temmuz 19, 2024
spot_img
Ana SayfaGüncel HaberlerMYK – MASS Kardeşlik Kupası Sonuçları

MYK – MASS Kardeşlik Kupası Sonuçları

MYK – MASS Kardeşlik Kupası

Marmara Yelken Kulübü tarafından, MASS Arıtma Sistemleri A.Ş. ana sponsorluğunda, 06 Kasım Pazar günü Caddebostan açıklarında düzenlenen Kardeşlik Kupası ile yelken tutkunları bir araya geldi. Bu yıl 7.’si düzenlenen MYK – MASS Kardeşlik Kupası IRC, Destek ve Sportsboat sınıflarında yapıldı.

Havanın rüzgârsız olması nedeniyle gün bir yarışla kapandı. Aynı akşam saat 18:00’de Marmara Yelken Kulübü Lokalinde başlayan kokteylle; İstanbul İl Yelken Temsilcisi, Beşiktaş İlçe Spor Müdürü ve diğer yelken kulübü yöneticilerinin de katıldığı törenle dereceye giren sporculara ödülleri verildi.

SINIFI IRC 0,1,2 SINIFLARI BCT KUPASI
DERECESİ ADI SOYADI KULÜBÜ
BİRİNCİ LOGO TURGUT TEKBULUT – ONUR BİLGEN VE EKİBİ
SINIFI IRC 3,4 SINIFLARI BCT KUPASI
DERECESİ ADI SOYADI KULÜBÜ
BİRİNCİ ÖZAY SAILING TEAM – ELECTRON CENK TEKKAYA – BARTU ÖZSOY VE EKİBİ
SINIFI IRC 0
DERECESİ TEKNE ADI DÜMENCI
BİRİNCİ BORUSAN RACING- ÇILGIN SİGMA 2 KAMİL ORHAN TÜKER VE EKİBİ
İKİNCİ 7 BELA CONTICAP GÜRSEL ÖZTÜRK VE EKİBİ
SINIFI IRC 1
DERECESİ ADI SOYADI KULÜBÜ
BİRİNCİ LOGO TURGUT TEKBULUT – ONUR BİLGEN VE EKİBİ
İKİNCİ BORUSAN RACING-EVOLUTION ALİ TEZDİKER VE EKİBİ
ÜÇÜNCÜ İZOCAM YELKEN TAKIMI – VAMOS YUSUF ECE DEMİRTAŞ – ONGUN DOĞAÇ ÖZDOLAY VE EKİBİ
SINIFI IRC 2
DERECESİ ADI SOYADI KULÜBÜ
BİRİNCİ MASS CHEESE SEDAT SOYBAY/LEVENT PEYNİRCİ – GÜNEY KAPTAN VE EKİBİ
İKİNCİ AKPORTFÖY ISC – INFINITO EREN TEKİN VE EKİBİ
SINIFI IRC 3
DERECESİ ADI SOYADI KULÜBÜ
BİRİNCİ ÖZAY SAILING TEAM – ELECTRON CENK TEKKAYA – BARTU ÖZSOY VE EKİBİ
İKİNCİ CALIGO CHEESE LEVENT PEYNİRCİ – BORA OLCAY VE EKİBİ
ÜÇÜNCÜ BROS AND SISTERS TEAM – ALCHERA ELİF FATMA SAVAŞKAN – ORKUN ÖZ VE EKİBİ
SINIFI IRC 4
DERECESİ ADI SOYADI KULÜBÜ
BİRİNCİ ALİZE G28 SİNAN SÜMER – CEREN CELAYİR VE EKİBİ
SINIFI DESTEK SINIFI
DERECESİ ADI SOYADI KULÜBÜ
BİRİNCİ NETA YELKEN OKULU CAN ÇINAY VE EKİBİ
İKİNCİ NAMOS MASS SEDAT SOYBAY – YUSUF TUNÇ VE EKİBİ
ÜÇÜNCÜ XERO ESRA SÜMTER / SANCAN ÇOKAÇAR VE EKİBİ
SINIFI SPORTBOAT A KATEGORİSİ
DERECESİ ADI SOYADI KULÜBÜ
BİRİNCİ QUICK SİGORTA HSSK NIMBUS SARUHAN ÇINAY VE EKİBİ
SINIFI SPORTBOAT B KATEGORİSİ
DERECESİ ADI SOYADI KULÜBÜ
BİRİNCİ QUICK SİGORTA HSSK ATİLLA DUYAN VE EKİBİ
İKİNCİ BRONZE 1 KUBİLAY TUNÇ VE EKİBİ
SINIFI SPORTBOAT ÜNİVERSİTELER KATEGORİSİ
DERECESİ ADI SOYADI KULÜBÜ
BİRİNCİ QUICK SİGORTA HSSK NIMBUS SARUHAN ÇINAY VE EKİBİ

 

Kaynak ve Alıntı MYK

Fotoğraf ve Video: Yıldıray Yelkenci.org© Copyright

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
964 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar