14.1 C
İstanbul
Pazar, Nisan 14, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelNissan Türkiye Yelken Takımı IRC2 Sınıfında Lider

Nissan Türkiye Yelken Takımı IRC2 Sınıfında Lider

 

 Nissan Türkiye Yelken Takımı,

Marmara Yelken Kulübü’nün düzenlediği “Kardeşlik Kupası”nda IRC2 sınıfında lider tekne olarak yarışı tamamladı.

2024 yılına dikkat çeken bir başarıyla başlayan Nissan Türkiye Yelken Takımı, Marmara Yelken Kulübü’nün düzenlediği “Kardeşlik Kupası”nda yarıştı. İstanbul Boğaz’ında gerçekleşen yarışta rüzgâra ek olarak değişken akıntıyla mücadele eden Nissan Türkiye Yelken Takımı, IRC2 sınıfında lider tekne olarak yarışı tamamladı. Handikaplı olarak planlanan yarışta, bu sonuç ile takım üçüncülük kupasını kazandı.

Bu yıl sekizincisi düzenlenen Marmara Yelken Kulübü “Kardeşlik Kupası” İstanbul Boğazı’nda 2 Mart 2024 tarihinde gerçekleşti. Aynı zamanda İstanbul yat yarış sezonunun ilk yarışı olan “Kardeşlik Kupası”nda 250’nin üzerinde sporcu yer aldı.

Nissan Türkiye çalışanlarının da aktif rol yer aldığı takımda elde edilen başarı ile Nissan Türkiye Yelken Takımı sezona damga vuran bir başarı elde etti. Dikkat çeken başarılarıyla sezonu domine etmeye hazırlanan Nissan Türkiye Yelken Takımı gelecek yarışlar için heyecanlı.

Nissan Türkiye Yelken Takımı Hakkında:

2016 yılından beri denizlerde dikkat çeken başarılara imza atan Nissan Türkiye Yelken Takımı, Nissan Türkiye tarafından yönetilmektedir. Nissan Türkiye çalışanlarının yer aldığı takım, çalışan markası olma vizyonu ile çalışanlarının iş ve özel yaşam dengesi sağlamasını gözetmektedir. Proje ilk günden beri Cenk Tekkaya Denizcilik ile iş birliği çerçevesinde yürütülmektedir. Pek çok yarışta elde ettiği sayısız başarısıyla Nissan Türkiye Yelken Takımı otomotiv sektörünün lider yelken takımıdır.

 

 Nissan AMIEO Hakkında (Afrika, Orta Doğu, Hindistan, Avrupa ve Okyanusya)

Daha temiz, daha güvenli ve daha kapsayıcı bir dünya hedefleyen Nissan, tam anlamıyla sürdürülebilir bir şirket olmakta kararlı.

Sürdürülebilirlik, Nissan’ın uzun vadeli vizyonu olan Ambition 2030‘un merkezinde yer alıyor. Kritik çevresel, toplumsal ve müşteri ihtiyaçlarına yanıt veren bu inisiyatifi ile Nissan, önemli küresel pazarlara elektrikli modeller ve teknolojik yenilikler sunarak mobilite ve ötesini güçlendiriyor. Ambition 2030, Nissan’ın 2050 yılına kadar ürünlerinin ve operasyonlarının yaşam döngüsü boyunca karbon nötr olma hedefini destekliyor. Merkezinde EV36Zero bulunan ve Türkiye’nin de yer aldığı Nissan AMIEO bölgesi, elektrikli geleceğe geçişi hızlandırmaya hazırlanıyor.

Nissan’ın ürünleri, hizmetleri ve sürdürülebilir mobilite taahhüdü hakkında daha fazla bilgi almak için nissan-global.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Facebook, Instagram, Twitter ve LinkedIn hesaplarımızı takip edebilir ve en son videolarımıza YouTube hesabınızdan ulaşabilirsiniz.

 

Önceki Haber

 

 

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
36 HABERLER
Avatar photo
18 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
880 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar