18.3 C
İstanbul
Cumartesi, Mayıs 25, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelSanatçı Ru Ceylan,STS Bodrum'un 1 Numaralı Bayrağını Boyadı

Sanatçı Ru Ceylan,STS Bodrum’un 1 Numaralı Bayrağını Boyadı

Ru Ceylan,Maximiles Black 35. The Bodrum Cup’da!

Bu yıl 35’incisi düzenlenen ve Cumhuriyetin 100’üncü yılına özel Selanik-İstanbul-Bodrum seyri eklenen Maximiles Black 35. The Bodrum Cup’ın, bayrak gemisi olan STS Bodrum’un 1 numaralı bayrağı, sanatçı Ru Ceylan tarafından boyandı.

Her yıl Ekim ayında binlerce denizci ve deniz tutkununu bir araya getiren, Akdeniz’in en büyük yelken festivali Maximiles Black 35. The Bodrum Cup’ın, sanatçı Ru Ceylan tarafından boyanan bayrak gemisi STS Bodrum’un 1 numaralı bayrağı, Cumhuriyetimizin 100. Yılı temalı bayrak oldu. Yarışlara da katılan Ru Ceylan, Radisson Collection etabında tüm yarışı eskizleriyle takip ederek o anları ölümsüzleştirdi.

 

Son yıllarda birçok başarılı projeye imza atan sanatçı Ru Ceylan’ın boyadığı bayrak, 35’incisi düzenlenen Maximiles Black 35. The Bodrum Cup kapsamında başta Cumhuriyetin 100’üncü yılına özel eklenen Selanik-İstanbul-Bodrum seyir rotasında ve sonrasında 17’sinde başlayıp 21 Ekim’de biten yarışların seyir rotalarında dalgalandı. Cumhuriyetin 100. Yılı temalı bayrağını resmeden sanatçı Ru Ceylan, “2001 yılında yapımı tamamlanan ve Cumhuriyet tarihinin ilk Yelkenli Okul Gemisi olan STS Bodrum’un, 1 numaraları yarışma bayrağını her sene boyuyor olmak benim için gurur kaynağı. Ayrıca bu sene hepimiz için olduğu gibi benim içinde çok önemli. Cumhuriyetimizin 100.yılında bayrağımızın Selanik’ten Dolmabahçe’ye oradan da Bodrum’a kadar tüm sularda dalgalanması göğsümü kabarttı. Bu ekipte olmaktan çok gurur duyuyorum.” dedi.

 

Türkiye İş Bankası’nın kart markası Maximiles Black’in isim sponsorluğu, Opet ve Tüpraş’ın ana sponsorluğunda Bodrum’da denizcilik ve yelken tutkunlarını buluşturan yarışın kazananları, Ağanlar Tersanesi’nde düzenlenen törende kupalarına kavuştu.

 

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
37 HABERLER
Avatar photo
18 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
917 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar