35 C
İstanbul
Perşembe, Temmuz 18, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelSetur Marinaları, Özel Fırsatlarıyla CNR Avrasya Boat Show’da Yerini Aldı

Setur Marinaları, Özel Fırsatlarıyla CNR Avrasya Boat Show’da Yerini Aldı

Setur Marinaları, deniz tutkunlarına özel fırsatlarıyla CNR Avrasya Boat Show’da yerini aldı.

 

Türkiye’nin lider zincir marina işletmesi Setur Marinaları, 17-24 Aralık tarihlerinde düzenlenen 16. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı CNR Avrasya Boat Show’da katılımcılara özel uygulamalarını sunmaya hazırlanıyor.

 

Dünyanın en büyük yat fuarlarından biri olan ve sektörün önde gelen isimleriyle binlerce ziyaretçiyi buluşturacak fuarda Setur Marinaları, yeni sezon zincir kampanyalarını katılımcılara sunacak. Zincir kampanya ile müşteriler, Setur Marinaları’nda 14 güne kadar ücretsiz konaklama, sonraki 30 gün için günlük bağlamalarda %25 indirim gibi fırsatların yanı sıra acil durumlarda ücretsiz bağlama ve kara park, lift hizmetinde %50 indirim hizmetlerinden faydalanabilecek.

 

Zincir kampanya uygulaması dahilinde katılımcılar, Setur Marinaları’nda geçirdiği ikinci yılından itibaren her yıl için %2 indirim, 11. Yıl sonrasında ise %25 indirim alabiliyor. Sıfır tekne sahipleri ise %10 indirimin yanı sıra ilk çekme-atma hizmetine ücretsiz erişebilirken, kara park hizmetinden 1 ay ücretsiz yararlanabilecek.

 

Harekete Geçirici Fırsatlar

 

Yıllık sözleşmesi olan yatçılar, teknesi Setur Marinaları dışında konaklayan arkadaşlarını, herhangi bir Setur Marinası’nda yıllık sözleşme yapmaya davet ettiğinde, kendisi ve referans olduğu arkadaşı 1 ay ücretsiz bağlama hakkı kazanıyor. Tekne sahipleri, sözleşmelerini kendi tasarlayarak seçeceği iki ya da üç marinada avantajlı birim fiyatlarıyla dilediği kadar kalabiliyor. Günlük bağlamalara ödenen ücretler, 15 güne kadar yıllık sözleşmeden düşülüyor. Tekne sahiplerinin lift ile çekemediği teknelerini başka bir Setur Marina’da ücretsiz çekme ve 3 aya kadar ücretsiz kara parkı olanağı da mevcut.

 

Satılık teknelere 2 kez ücHaberretsiz lift, tekne sahibine kalan sözleşme süresini devir hakkı ve 1 aya kadar %50 bağlama fırsatı da sunuluyor. Setur Marinaları, benzersiz fırsatlarıyla 16. CNR Avrasya Boat Show’da 1. Salon ve BO6 numaralı stantta ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

*Ayvalık, Çeşme ve Marmaris marinalarında ücretsiz konaklama 7 günle sınırlıdır. Sonraki 30 gün için indirim uygulanmamaktadır.

 

*Tüm Zincir Kampanya fırsatları yıllık sözleşmeler için geçerlidir. Setur Marinaları kampanyanın süre ve koşullarını kaldırma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
965 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar