30.4 C
İstanbul
Cuma, Temmuz 19, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelSetur Marinas Rib & Refit Park’ı Ören’de Hizmete Sunuyor

Setur Marinas Rib & Refit Park’ı Ören’de Hizmete Sunuyor

Setur Marinas Rib & Refit Park’ı Ören’de Hizmete Sunuyor

 Türkiye’nin lider zincir marina işletmesi Setur Marinas, karada kışlama, tekne bakımı ve onarım hizmetleri veren Rib & Refit Park’ı Ören’de açtı.

Setur Marinas, “Yeni ufuklara yelken aç” mottosuyla deniz tutkunlarının hayatını kolaylaştıracak çözümler sunmaya devam ediyor. Ören’de hizmet vermeye başlayan Setur Marinas Rib & Refit Park, operasyonlarında kullandığı 70 tonluk travel lift ve 240 tonluk amfibik tekne taşıyıcı ile özellikle karaya alınmayacak büyüklükteki tekneleri ve kış sezonunu karada geçirmeyi tercih eden tekne sahiplerine Setur Marinas güvencesi ve kalitesi ile kışlama hizmeti verecek.

Setur Marinas Genel Müdürü Emre Doruk; Ülkemizde denizciliğe olan ilgi son yıllarda oldukça arttı, biz de Setur Marinas olarak neler yapabileceğimizi düşündük. Marinacılığın önemli bir parçası olan karapark sahalarında doğaya saygılı, İSG normlarına uygun Setur Marinas kalitesi ve güvencesi ile hizmet verme kararı aldık. Sektöre katma değer ve kalite standartı getirmek adına karapark sahalarında da kurumsal kimliğimizi ortaya koyuyoruz.

Ören’de karşımıza çıkan bu fırsatla bu yeniliğe adım attık. Kış aylarında özellikle marinalardan uzaklaşmak isteyen tekne sahipleri oluyor, bununla beraber her bir deniz aracının bakım süreçlerinin farklı olduğu bir ekosistem mevcut. Örneğin Bodrum ve Çeşme civarlarında sıklıkla tercih edilen, 8-10 metrelik Rib araçlar genellikle marinalarda durmuyor. Biz deniz araçlarının kışın güvenli bir alanda beklemesi hem de sezonluk bakımlarının yapılması konusunda destek veriyoruz.” açıklamasında bulundu.

Teknelerin bakım ve ihtiyaçları marinalar dışında da Setur Marinaları Güvencesinde

Emre Doruk, teknecilikte güvenliğin ve tekne bakımının en önemli noktası olduğuna değinerek sözlerini sürdürdü: “Setur Marinas olarak, deniz araçlarınızın bakım ve ihtiyaçlarını marinamız dışında da güvenle karşılayacağımız bir alan yarattık. Ayrıca Setur Marinas’ta sözleşmesi olan tekne sahipleri için özel fırsatlarımız olacak, diğer taraftan Ören Rib & Refit Park’ta hizmet alan tekneler de denize Setur Marinalarından açılacak. Çok heyecanlıyız, önümüze yeni kapıların da açılacağına inanıyoruz.”

 

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
964 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar