20.4 C
İstanbul
Pazar, Haziran 23, 2024
spot_img
Ana SayfaMarinalarSetur Netsel Marmaris Marina

Setur Netsel Marmaris Marina

Setur Netsel Marmaris Marina

Netsel Marina, Türkiye’de gerçek anlamda modern marina hizmeti vermeye başlayan ilk tesislerden biridir.  1989 yılından bu yana Marmaris ilçe merkezinde faaliyet göstermektedir.

Netsel Marina, her türlü hava koşullarında teknelere tam güvenlik sağlayan iki mendirekle çevrilmiştir. İki mendirek arasında 9 adet yüzer iskele bulunmaktadır. Yüzer iskelelerin ortalama boyu 150 m. civarındadır. İskelelerdeki maksimum derinlik 18 m. ve minimum derinlik 3.5 m. dir. Marina elektrik altyapısı kapsamında 1.250kVA diğeri 1.000 kVA olan iki adet trafo bulunmaktadır. Ayrıca 825kVA ve 560 kVA lık iki adet jenaratör yardımıyla kesintisiz elektrik hizmeti verilmektedir. Marina sahasının iki ayrı bölgesinde olmak üzere duşlar ve tuvaletler yer almaktadır. Bu ünitelerde 24 saat sıcak su verilmektedir. Wi-fi hizmeti sunulmaktadır. Marinada kalan kişiler için bu hizmetler ücretsizdir.
Marina içinde bulunan akaryakıt istasyonundan yat sahipleri akaryakıt ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Marinada yer alan sosyal ve ticari merkezler kapsamında , restoranlar, bar ve kafeler, SPA merkezi, alışveriş merkezi, yatçı odası, seyahat acenteleri, yüzme havuzu, tamir-bakım atölyeleri, akaryakıt istasyonu, atık alım istasyonu, süpermarket, yat market, bulaşıkhane, duş ve wc kabinleri bulunmaktadır. Netsel Marina tarafından tamir-bakım hizmetleri verilmemektedir. Bu hizmet marina sahasında yer alan işletmelerce verilmektedir. Tamir-bakım hizmetleri kapsamında boya, marangozluk işleri, kaynak işleri, motor bakımı, yelken-branda tamiri vb. işler yapılmaktadır.

 

Marina içinde bulunan akaryakıt istasyonundan yat sahipleri akaryakıt ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Marinada yer alan sosyal ve ticari merkezler kapsamında , restoranlar, bar ve kafeler, sağlık merkezi, alışveriş merkezi, yat kulübü, seyahat acenteleri, yüzme havuzu, tamir-bakım atölyeleri, akaryakıt istasyonu, çamaşırhane, duş ve wc kabinleri, 13 adet stüdyo tip daire bulunmaktadır.

Marina kompleksinde ortaya çıkan atık sular belediye kanalizasyon sistemine deşarj edilmektedir. Tüm marina sahasına yağmur suyu ve atık su kanalizasyon sistemi döşenmiştir. Ayrıca yatlardaki pis sintine suların tahliyesi için vidanjör hizmeti verilmektedir.

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
38 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
944 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar