31.8 C
İstanbul
Cuma, Temmuz 19, 2024
spot_img
Ana SayfaGüncel Haberler2024 Türkiye Şampionası ILCA Yarışları Sona Erdi

2024 Türkiye Şampionası ILCA Yarışları Sona Erdi

2. Ayak (2024 Türkiye Şampionası) ILCA Yarışları Sona Erdi

 

Türkiye’nin birçok ilinden gelen 158 sporcunun Marmaris’in mavi sularında kıyasıya mücadele gösterdiği ve Grand Yazıcı Turban Termal Otel’in ev sahipliğini yaptığı 2023 -2024 TYF Yelken Ligi 2. Ayak (2024 Türkiye Şampionası) ILCA Yarışları, bugün Marmaris’de gerçekleşen ödül töreni ile sona erdi.

Marmaris Belediye Başkan Vekili Ummuhan Kabaçam, Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Suzan Zift, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Hakan Kütük, Marmaris Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cem Tuncel, Grand Yazıcı Turban Termal Otel Operasyonlar Müdürü Hamdi Kızılkaya, TYF Hakemleri, antrenörlerin ve sporcu ailelerinin katıldığı ödül töreninde derece elde eden yelkencilere ödülleri verildi.

  ILCA 4 Kızlar kategorisinde Tekirdağ Yelken Spor Kulübü’nden İlayda Şen birinci, ikinci, Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Naz Tulumcu, Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Defne Koç ise üçüncü oldu.

ILCA 4 Junior kategorisinde Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Han Eroğlu birinci, Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Sinan Uslu ikinci ve Gökova Yelken Spor Kulübü’nden Yağmur Karabulut üçüncü oldu.

ILCA 4 Genel kategorisinde B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi’nden Sadrihan Suer birinci, Tekirdağ Yelken Spor Kulübü’nden İlayda Şen ikinci, Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Han Eroğlu üçüncü, Ukrayna’dan katılım sağlayan Dmytro Svıshchov dördüncü ve Era Bodrum Yelken Spor Kulübü’nden Arya Can Polat beşinci oldu.

ILCA 6 Genç Kadınlar kategorisinde Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Ece Tüzün birinci, Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Asya Şakaklı ikinci ve Era Bodrum Yelken Spor Kulübü’nden Defne Ünaldı üçüncü oldu.

ILCA 6 Gençler kategorisinde Tekirdağ Yelken Spor Kulübü’nden Kutsal Güneş Kurnaz birinciliği, Arkas Çeşme Yelken Spor Kulübü’nden Efe Arbak ikinciliği ve Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Bartu Altıntaş üçüncülüğü elde etti.

ILCA 6 Kadınlar kategorisinde Yalıkavak Yelken Spor Kulübü’nden Bilge Nur Yazıcı birinci, Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Ece Tüzün ikinci ve Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Asya Şakaklı üçüncü oldu.

ILCA 6 Genel kategorisinde Tekirdağ Yelken Spor Kulübü’nden Kutsal Güneş Kurnaz  birinci, Arkas Çeşme Yelken Spor Kulübü’nden Efe Arbak ikinci ve Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Bartu Altıntaş üçüncü oldu.

ILCA 7 Gençler kategorisinde Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Efe Güder birinciliği, Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Ahmet Çınar Somdaş ikinciliği, Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Eros Gümüş ise üçüncülüğü elde etti.

ILCA 7 Genel kategorisinde Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Umut Eyriparmak birinci, Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Efe Güder ikinci ve Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Ahmet Çınar Somdaş üçüncü oldu.

Alıntı TYF

 

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
964 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar