7.7 C
İstanbul
Çarşamba, Şubat 21, 2024
spot_img
Ana SayfaYazarlarYelkenler Açıldı

Yelkenler Açıldı

Geçen hafta yaptığım göcek seyrimde içimden geçenleri yazıya dökmüştüm. Umarım beğenirsiniz.

Yelkenler Açıldı

Yelkenler Açıldı Rüzgarla Dans, Mavi Sonsuzlukta Bir Yolculuk Başladı. Gemimiz Göğüsler Dalgaları, Ilıman Sularda, Macera Kokan Rüyalarla Dolu Bu An.

Gökkuşağı Renkleriyle Donanmış Yelkenlerimiz, Güneşin Gülüşünde Parlıyor Coşkuyla. Deniz Kucaklar Gemiyi, Kuşlar Eşlik Ediyor, Hissediyorum, Özgürlük Sarmış Her Yanı.

Ufuk Çizgisinde Kaybolurken Karşı Kıyılar, Yıldızlar Kılavuzumuz, Ay Işığında Yol Aldıkça. Durgun Gecelerde Sessizce Süzülür Rüyalar, Yelkenlerde Gizlenmiş Hayatın Tatlı Sırlarıyla.

Rüzgarın Şarkısı Usulca Söyler Hikayemizi, Denizci Ruhumuzla Bütünleşiriz Sonsuzluğa. Yelkenler Açıldı, Kalplerdeki İstekle, Hayatın Engin Okyanusunda Yeni Bir Sayfa.

Yelkenlerimiz Rüyalarla Dolu Bu Yolda, Umutla Dolu Gözlerle Bakarız Ufkun Ardına. Macera Var, Sevgi Var, Özgürlük Var Her Adımda, Yelken Açıldı, Yeni Bir Destan Başlar Denizde.

Dalga Dalga Salınırken Gemimiz, Yelkenler Sırılsıklam Dolu Rüzgarla. Gökyüzü Mavisine Karışır Denizin Sonsuzluğu, Birlikte Varız Bu Anın Büyüsüyle.

Güneşin Batışında Görünür Rüyalar, Portakal Tonlarıyla Boyanır Gökyüzü. Denizin Kollarında Huzur Bulur Gemimiz, Yıldızlar Işıldar, Gecenin Kollarında Büyürüz.

Fırtınalarla Yüzleşirken Cesurca, Yelkenler Sıkı Tutulur Hayatın İskarpininde. Birlikte Mücadele Ederiz Güçlü Dalgalarla, Umutsuzluk Yok, İrade Var Her Anında.

Yelken Açtıkça Hayata, Bilinmezlerle Dolu, Yeni Rotalar Çizeriz Denizdeki Defterde. Sevinçle Karşılarız Her Anın Hediyesini.

Yelkenler Açık, Rüyalarla Bezeli Bu Yolculuk, Umudu Taşırız Yüreğimizde, Dalgalar Üstünde. Denizci Ruhla Bakarız Geleceğe Umutla, Yelkenler Açık, Hayatla Dans Ederiz Sonsuzluğun Üstünde.

Ayşegül İd…..

yelkenci.org © Copyright

Önceki Yazı

Son Eklenenler
- Reklam -

Çok Okunanlar