12.9 C
İstanbul
Cumartesi, Nisan 13, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelYYachts, tasarımıyla denizcilikte ezber bozuyor.

YYachts, tasarımıyla denizcilikte ezber bozuyor.

Ünlü Alman yelken yarışçısı Michael Schmidt’in kurucusu olduğu YYachts, zamansız tasarımı, kullanım kolaylığı ve ev konforu yaşatan lüks donanımıyla denizcilikte yepyeni bir sayfa açıyor.

Üstün Alman teknolojisini İtalyan estetiği ve İskandinav tarzıyla birleştiren YYachts modelleri, modüler ve kişiye özel olarak uyarlanabilen iç dizaynı ve kullanışlı alanlarıyla ezber bozuyor.

Yelkenciliği basitleştirerek özgürlük hissini konforla buluşturmak üzere yola çıkan dünyaca ünlü YYachts, karbon fiberden yapılan lüks yelkenli modelleri ile konfordan ödün vermiyor. Tüm temel denizcilik ihtiyaçlarına cevap veren lüks teknelere imza atıyor. Son teknolojiyle donatılmış mükemmel Alman mühendisliğinin eseri olan  modelleri, olağanüstü İtalyan tasarımı ve sadeliğiyle ünlü İskandinav tarzıyla deniz tutkunlarını cezbediyor.

Yelkenciliğe zamansız ve modern bir dokunuş

Geniş gövde yapısı, kullanışlı dış alanları ve sıcak iç dizaynı ile bir yelkenliden çok daha fazlasını sunan YYachts modelleri. David Chipperfield, Bill Tripp, Lorenzo Argento, Design Unlimited, Surge Projects, Norm Architects gibi dünyanın en ünlü tasarımcıları tarafından dizayn ediliyor. Dekorasyonunda ahşabın sıcaklığından yararlanılan yelkenlileri, zamansız ve modern tarzıyla dikkat çekmektedir. Lüks iç mekân tasarımıyla fark yaratıyor. Her alanı kişiye özel olarak değiştirilebilen modüler yapıya sahip olarak tasarlanan yelkenliler, sipariş aşamasında sahibinin kişisel zevkine göre düzenlenebiliyor. Ve mutfağından yatak odasına tüm yerleşim yeri değiştirilebiliyor.  Ayrıca iç tasarımına ait renk, döşeme ve materyallerinde de seçim yapabilme imkânı sağlıyor.

 Y7 modeli ödüllü iç tasarımıyla çok tercih ediliyor

Kolay kullanım, mükemmel performans ve tamamen sahibine özel iç tasarımıyla Y7, YYatchs’ın en çok tercih edilen modellerinden biri. 2020 yılında Wallpaper Design tarafından onaylanan 21 metre uzunluğundaki Y7’nin ödüllü master kabin tasarımı, geniş alanları, ahşap detayları ve benzersiz aydınlığa sahip iç mekânıyla öne çıkıyor. Tüm odalarının kapıları ve döşeme yüzeyleri denizciliği anımsatacak şekilde yuvarlatılmıştır.  Y7, dikey antre pencerelerinden gelen bol doğal ışıklı panoramik bir oturma odasına sahip. Rahat dinlenme ve yemek alanlarıyla tüm aileye konfor sağlayan  Y7 modelidir. U şeklindeki açık mutfağı indüksiyon ocak, fırın, entegre bulaşık makinesi, buzdolabı ve derin dondurucu çekmecesi gibi en iyi cihazlarla donatılmış. Yatak odasında ebeveyn banyosu bulunan Y7’de, dört ayrı opsiyonda yerleşim yeri seçimi yapılabiliyor.

Türkiye’de Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş distribütörlüğünde sipariş alan ve tüm dünyada yılda sadece 25 adet üretilen yelkenlilerinin teslimi, bir yıl içinde gerçekleştiriliyor.

YYachts
YYachts

YYachts Hakkında:

YYachts, Alman yelken yarışçısı Michael Schmidt tarafından 2016 yılında kurulmuştur. Yelkenciliğin keyfini çıkarmanın; hem pratik hem de konforlu tasarımlardan geçtiğine inanır Schmidt. “Konfordan ödün vermeyen, tüm temel denizcilik ihtiyaçlarına cevap veren pratik tasarımlara sahip keyifli tekneler” mottosuyla yola çıkar. Karbon fiberden yapılan lüks yelkenli modelleri üretir.  YYachts, hafifliğiyle hız ve performans sunar.  Geniş iç hacmi ile motoryat konforu yaşatmaktadır. İtalyan tasarımcılar tarafından tasarlanan YYachts’ın iç dizaynı ise, tamamen kişiye özel olarak uyarlanabilmektedir. YYachts’ın Türkiye distribütörlüğünü Tetra Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş üstlenmektedir.

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
36 HABERLER
Avatar photo
18 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
880 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar