6.7 C
İstanbul
Çarşamba, Şubat 21, 2024
spot_img
Ana SayfaGüncel Haberler1. Ayak Techno 293 - IQ Foil ve Funboard Slalom Yarışları Sona...

1. Ayak Techno 293 – IQ Foil ve Funboard Slalom Yarışları Sona Erdi

1. Ayak Techno 293 – IQ Foil ve Funboard Slalom Yarışları Sona Erdi.

21 – 27 Kasım tarihleri arasında Torasan Yelken ve Su Sporları Kulübü ev sahipliğinde gerçekleşen TYF Yelken Ligi 1. Ayak Techno 293 – IQ Foil ve Funboard Slalom Yarışları Urla’da gerçekleşen ödül töreni ile sona erdi.

İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, Urla İlçe Emniyet Müdürü İsmail Duman, Federasyon Başkanı Özlem Akdurak, As Başkanı Hakan Yenigün, Yönetim Kurulu Üyeleri Sinem Şenol İle Özfer Uralp, Torasan Yelken ve Su Sporları Kulübü Başkanı Leman Deveci ve sporcu ailelerinin de katıldığı ödül töreni ile dereceye giren sörfçülere ödülleri verildi.

Funboard Slalom U15 Erkekler Kategorisinde Can Eskinazi (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Yelken Kulübü) birinci, Muzaffer Yağız Elbir (Akademi Rüzgar Sörfü ve Yelken İhtisas Kulübü) ikinci ve Deniz Yüksel (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Yelken Kulübü) üçüncü oldu.

Funboard Slalom U15 Kızlar Kategorisinde Damla Kurtdemir  (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Yelken Kulübü) birinciliği elde ederken, Zeynep Tecmen (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Yelken Kulübü) ikinci oldu.

Funboard Slalom U17 Erkekler Kategorisinde İbrahim Ali Dönmez (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Yelken Kulübü) birinci, Mert Kaçan (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Yelken Kulübü) ikinci, Tan Tandoğan (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Yelken Kulübü) üçüncü oldu.

Funboard Slalom U17 Kızlar Çağla Anadol (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Yelken Kulübü) birinci, Zeynep Hacudi (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi) ikinci, Zeynep Sümeyye Çelik (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Yelken Kulübü) üçüncü oldu.

IQ FOIL Erkek Kategorisinde Onur Cavit Biriz (Fenerbahçe Spor Kulübü Doğuş Yelken) birinci, Dora Derinler (EMR Rüzgar Sörfü ve Yelken Spor Kulübü) ikinci, Ali Berk Tunçer (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi) üçüncü oldu.

IQ FOIL U21 Erkekler Kategorisinde Dora Derinler (EMR Rüzgar Sörfü ve Yelken Spor Kulübü) birinci, Ali Berk Tunçer (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi) ikinci, Kerim Sahir Giritlioğlu (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi) üçüncü oldu.

IQ FOIL Youth Erkekler Kategorisinde Ali Kaan Karataş (EMR Rüzgar Sörfü ve Yelken Spor Kulübü) birinci, Alaz İneler (EMR Rüzgar Sörfü Ve Yelken Spor Kulübü) ikinci, Denizhan Tunç (Urla Deniz Spor Kulübü) üçüncü oldu.

IQ FOIL Youth Kızlar Kategorisinde Sezer Tuğçe Akyıldız (İçdaş Spor Kulübü) birinci, Alexandra Loisa Schmidt (EMR Rüzgar Sörfü ve Yelken Spor Kulübü) ikinci, Yaren Ceylan Küçük (İçdaş Spor Kulübü) üçüncü oldu.

IQ FOIL Junior Erkekler Kategorisinde Artun Şenol (Urla Deniz Spor Kulübü) birinci, Devrim Karataş (EMR Rüzgar Sörfü ve Yelken Spor Kulübü) ikinci, Deniz Demir Binaroğlu (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi) üçüncü oldu.

IQ FOIL Junior Kızlar Kategorisnde Ada Tan (Urla Deniz Spor Kulübü) Birinci, Elif Ercan (Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Yelken Kulübü) İkinci, Delfin Ada Canpolat (İçdaş Spor Kulübü) Üçüncü Oldu.

Techno 293 U13 Kızlar Kategorisinde Nisa Üstündağ (Urla Deniz Spor Kulübü) birinci, Parla Kabasakal (EMR Rüzgar Sörfü ve Yelken Spor Kulübü) ikinci, Nil Erdamar (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi) üçüncü oldu.

Techno 293 U15 Kızlar Kategorisinde Sude Bulduk (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi) birinci, Nehir Çakmak (Ferdi) ikinci, Victoria Derin Kaya (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi) üçüncü oldu.

Techno 293 U17 Kızlar Kategorisinde Yağmur Güzel (Urla Deniz Spor Kulübü) birinci, Defne Simay Başdağ  (Ferdi) İkinci, Nurhayat Güven (Cunda Rüzgar Sörfü ve Yelken Spor Kulübü) üçüncü oldu.

Techno 293 U13 Genel Kategorisinde Nisa Üstündağ (Urla Deniz Spor Kulübü) Birinci,  Toprak Doğan (Cunda Rüzgar Sörfü Ve Yelken Spor Kulübü) İkinci, Sarp Şarlı (Urla Deniz Spor Kulübü) Üçüncü Oldu.

Techno 293 U15 Genel Kategorisinde Toprak Kösele (Urla Deniz Spor Kulübü) birinci, Demir Joshua Alabalık (ARM Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü) İkinci, Sude Bulduk (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi) üçüncü oldu.

Techno 293 U17 Genel Kategorisinde Yağmur Güzel (Urla Deniz Spor Kulübü) birinci, Adahan Topal (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi) ikinci, Defne Simay Başdağ  (Ferdi) üçüncü oldu.

 

Alıntı TYF

 

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Çok Okunanlar