20.4 C
İstanbul
Pazar, Haziran 23, 2024
spot_img
Ana SayfaYazarlarAraba Modifiye Oyunu

Araba Modifiye Oyunu

Araba Modifiye Oyunu

Gerçek araba tutkunları tarafından oldukça beğeni kazanan BeamNG.drive, fiziksel bakımdan motoruyla piyasa içerisinde yerini almasından bugüne oyun severler mest edebilme başarısını göstermiştir.

2015 yılından itibaren piyasadaki yerini alarak oyun severler ile buluşan BeamNG dive, geçen 6 yıl sonrasında dahi modifiye oyunları denildiği zaman akıllara gelen ilk isimlerden olma başarısını göstermiştir. Birçok tutkun tarafından halen aktif bir şekilde oynanmaktadır. Oyun ile tanışan her kullanıcı araba sahibi olabilmenin hangi anlama geldiğini direkt şekilde kavrayabilmekte ve hayalindeki arabayı yaratma imkanına sahip olabilmektedir. Oyuna göz atıldığı vakit birden fazla neden sevilmesi için ön plana çıkmaktadır. Fakat dikkat çeken noktaların fiziki motor öncelikli daha sonra diğer detaylar geldiği söylenebilir. Oyunu oynanış sırasında kendinizin gerçek hayat içerisinde olduğunuz hissine kapılacaksınız. Birden fazla araba oyunlarında yapılan kaza sonrasında sürdürülebilirken, BeamNG drive oyununda tam aksine kaza yapmanın bir başka zevkine varmaya başlarsınız. Steam’den rahatlıkla satın alınabilecek oyun yorumlarına zaten bakıldığı vakit birçok oyun sever fiziki motorundan bahsetmektedir.

Oyunda aşırı şekilde gerçekçi tepkilere neden olan kaza yapılmasından büyük bir keyif duyabilirsiniz. Yüksek hız ya da düşük hızda yapılan kazaların sonucu daima farklı olmaktadır. Araç oyun içerisinde bütün olarak değilde parçaları ayrı bir şekilde görülmektedir. Yani gerçek hayatta yapılan kazalarda parçaların ne gibi etkilere neden olacağı hesaplanarak tepkiler verilmektedir. Küçük araba içerisine büyük güçte olan motorlar takılacak olur ise pek tadını alamazsınız. Farklı oyunlarda arabaları 5. viteste son sürat götürülmesi sağlanırken ani şekilde 1. vitese düşürebilirsiniz. Bu esnada aracın direkt olarak fren yapmasıyla durduğunu fark edeceksiniz. Ancak bu gibi hareketleri BeamNG Drive oyununda yapılması kolay değildir. Bu hareketi yaptığınız vakit motor patlaması gibi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Önceki Yazı

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
38 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
944 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar