22 C
İstanbul
Cumartesi, Mayıs 25, 2024
spot_img
Ana SayfaYazarlarBarış Özcan Nerede Yaşıyor?

Barış Özcan Nerede Yaşıyor?

Barış Özcan Nerede Yaşıyor?

Gündemden düşmeyen isimlerden birisi olan Barış Özcan, birçok kesimdeki insanlar tarafından Youtuber olarak bilinmektedir. CNNTürk, TRT ile El-Cezire kanallarında geçmiş dönemde belgesel programları gerçekleştirmiştir. Aynı zamanda Flash türündeki ve photoshop gibi programlarda geliştiricisi olarak görevlendirilmiştir. İnternet ortamında ünlü Youtuber hakkında araştırmalar ise her geçen gün yaygın şekilde artmaya devam ediyor.

 

Son dönemlerin yaygın bir şekilde kullanılan video paylaşım sitesi Youtube’de kendisine özel çektiği videolar ile gündeme gelen Barış Özcan hayatı ve nerede yaşadığı konusunda merak uyandırıyor. Barış Özcan’ın şuan için New York’ta yaşadığına açıklık getirerek hakkındaki diğer detaylı bilgilere de değinmeden geçmeyelim.

 

Barış Özcan Kimdir?

 

23 Temmuz 1974 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Barış Özcan, eğitim hayatını Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okuyarak tamamlamıştır. Youtube’de çektiği videoların dışında New York ve İstanbul’da faaliyetlerini devam ettiren BASF, Adobe, LC Waikiki, THY, Linkedin, Türk Telekom, TimeOut New York ve Nymag gibi birden fazla ünlü markaya danışmanlık hizmeti vermektedir. Aynı zamanda bu markaların sosyal medya hesaplarını da yönetiyor.

 

2015 yılında başladığı Youtube çekimlerinde teknoloji, sanat ve tasarım alanında konulara yer veren Özcan, Flash, Photoshop ve PDF gibi yazılımların gelişimlerini sağlayan Adobe firmasında 6 yıl süresince Akdeniz Ülkeleri Satış Müdürlüğü görevini yerine getirmiştir. Birçok düzenlediği belgesel programları 200 milyondan fazla izlenme sayısına ulaşması ile gündeme geldi. Bugüne kadar düzenlenen 600 üzerindeki konferansa katılarak konuşma gerçekleştiren Barış Özcan, Youtube tarafından dünya çapında seçilmiş olan 12 değişim elçisi arasında yer alma başarısı gösterdi. Şuanda #CreatorsforChange isimli programın Uluslar arası düzeyde projelerini geliştiriyor. Barış Özcan, DevletŞah Özcan ile evlenmiş ve Sufi isminde bir erkek çocuğu vardır. https://www.youtube.com/channel/UCv6jcPwFujuTIwFQ11jt1Yw

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
37 HABERLER
Avatar photo
18 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
917 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar