22 C
İstanbul
Perşembe, Eylül 28, 2023
spot_img
Ana SayfaAktüelCNR Avrasya Boat Show, 24 Mayıs'da Başlıyor

CNR Avrasya Boat Show, 24 Mayıs’da Başlıyor

24-28 Mayıs tarihleri arasında Yenikapı-Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 17. kez kapılarını açıyor. Kapanışı  28  mayıs olarak ilan edilen kapanışın,  seçim nedeniyle  27 mayıs da olacağı söylenmektedir.

CNR Avrasya Boat Show’u; mega yat, tekne ve yelkenlilerle ilgilenen profesyoneller ile birlikte amatör denizciliğe meraklı ziyaretçiler tarafından da yoğun ilgi görmektedir.. Her bütçeye uygun deniz araç ve malzemesinin bulunacağı CNR Avrasya Boat Show, katılımcı firmalara stoklarını tüketme, yeni siparişler alma ve 2023 yılı için planladıkları ticaret oranlarına ulaşma olanağı sağlamaktadır.

Fuara Ulaşım

Dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden İstanbul Havalimanı’na gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar, her yarım saatte bir havalimanından kalkan transfer araçları veya HAVAİST’in Bakırköy araçları ile İstanbul Fuar Merkezi’ne rahatlıkla ulaşabilirler.

E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan İstanbul Fuar Merkezi’nin sahip olduğu konum avantajııyla,  şehir merkezine rahat ve hızlı bağlantı sağlamaktadır
Metro, metrobüs, marmaray ve ido hatları fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlamaktadır.

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Çok Okunanlar