31.8 C
İstanbul
Cumartesi, Temmuz 20, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelD-Marin Dört Marinasını Ödüle Layık Gördü.

D-Marin Dört Marinasını Ödüle Layık Gördü.

D-Marin, Yunanistan, Türkiye ve Hırvatistan’daki Dört Marinasını Ödüle Layık Gördü.

Seçkin marinalar sunan D-Marin, her yıl düzenlediği NPS ödüllerinde Yunanistan, Türkiye ve Hırvatistan’daki dört marinasını, müşteri sadakati ve memnuniyetini ölçen Net Tavsiye Skoru (NPS) açısından ödüle layık gördü.

Hırvatistan Sibenik’teki Mandalina Marina, Yunanistan Lefkas’taki Lefkas Marina, Türkiye Bodrum yakınlarındaki Turgutreis Marina ve Yunanistan Pire’deki Zea Marina, D-Marin Grubu genelinde önde gelen müşteri memnuniyeti örnekleri olarak kabul edildi.

“Yunanistan’da En İyi NPS” ödülü Lefkas Marina’ya verilirken, D-Marin’in amiral gemisi Turguteris Marina “Türkiye’de En İyi NPS” ödülünü, Mandalina Marina ise “Hırvatistan’da En İyi NPS” ve marinanın kısa süreli konaklama yapan müşterilere yönelik hizmetinin takdir edildiği “En İyi Geçici NPS” ödüllerini kazandı. Atina merkezli Zea Marina, “En İyi NPS Puanı” alanının genel kazananı oldu.

Dört seçkin marina, yedi ülkeyi kapsayan 20 marinadan oluşan seçkinin bir parçası. D-Marin, müşterileri için zenginleştirici bir yatçılık deneyimi yaratmak amacıyla tüm marinalarında benzersiz bir müşteri deneyimi oluşturmak için dijitalleşme ve inovasyona 10 milyon avro yatırım yaptı. Yenilikçi müşteri deneyimi için IF ödülünün kazanılması, D-Marin’in sektöre öncülük etme konusundaki yüksek kararlılığını vurguluyor.

Cco Dean Smith bu konuda şöyle konuştu: “Müşteri memnuniyeti D-Marin olarak yaptığımız her şeyin merkezinde yer alıyor; Zenginleştirici bir yatçılık deneyimi sunmak hepimizin sorumluluğu. Müşteri memnuniyeti konusunda takıntılıyız ve Net Tavsiye Skoru aracılığıyla, marinalarımızın daha başarıl olmak için sürekli gösterdikleri çabaları yakından izliyoruz. Ekibimizin gösterdiği coşku ve mükemmel müşteri hizmetini dur durak bilmeden sürdürmeleri beni çok heyecanlandırıyor.”

Net Tavsiye Skoru, müşteri deneyiminin “altın standardı” olarak görülüyor ve dünya çapında milyonlarca işletme tarafından müşteriler tarafından nasıl algılandıklarını takip etmek için kullanılıyor. Sonuçlar, bir müşterinin bir hizmeti bir arkadaşına veya meslektaşına tavsiye etme olasılığına göre hesaplanıyor. D-Marin her hafta marina performanslarını izlerken, her çalışanın da yüksek performansının mükafatını alma hakkı var.

Daha fazla bilgi için ziyaret edin: www.d-marin.com

Marinalar hakkında

Sibenik’teki Mandalina, 70 metreye kadar uzunluktaki tekneler için 440 yanaşma kapasitesiyle Hırvatistan’da süperyatlar için tasarlanan tek marina. Adriyatik’teki en güvenli marinalardan biri olan Sibenik, prestijli The Yacht Harbour Association of London (TYHA) tarafından tanınıyor. Müşterilerden gelen yorumlar arasında “iyi yeni tesisler ve iyi yönetim”, “otel düzeyinde güzel hizmet” ve “şimdiye kadarki en iyi marina personeli” gibi ifadeler yer alıyor. 

Marina Mandalina ayrıca geçici müşterilere örnek müşteri memnuniyeti sağlama konusundaki kararlılığından dolayı da takdir edildi. 

Tarihi Lefkas Adası’nın merkezinde yer alan Marina Lefkas, İyonya Adaları ve ötesinden yatları kendine çekiyor. Marina, 45 metreye kadar olan tekneleri lüks bir ortamda barındıran 620 yanaşma kapasitesine sahip. Müşteriler personeli “güler yüzlü, yardımsever ve profesyonel”, marinayı ise “çok iyi ve güvenli” olarak tanımlıyor.

 

D-Marin’in amiral gemisi olan Marina Turgutreis, Bodrum’a 20 km mesafede yer alıyor ve 75 metreye kadar olan yatlar için 532 yanaşma kapasitesine sahip. Zengin yatçılık deneyimleri sunan seçkin marina, müşteriler tarafından “harika bir atmosfere sahip”, “güzel Turgutreis’e yakışır güzel bir marina” olarak tanımlanıyor.

Atina’nın Pire limanı yakınlarında yer alan Marina Zea, Saronik Körfezi ve Kiklad Adaları’nı keşfetmek isteyen müşterilere hitap ediyor. Marina, toplam uzunluğu 150 metreye ve su çekimi 8 metreye kadar olan büyük gemilere yönelik bir kapasiteye sahip ve Yunanistan’ın en etkileyici süper yatlarından bazılarını kendine çekiyor. Marina Zea, müşteriler tarafından “Yunanistan’daki en iyi marina” ve “çok samimi ve misafirperver” olarak tanımlanıyor.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
965 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar