27.2 C
İstanbul
Pazar, Haziran 23, 2024
spot_img
Ana SayfaHaberlerHamilton Adası Yarışı Haftanın 2. Günü - 2022

Hamilton Adası Yarışı Haftanın 2. Günü – 2022

Hamilton Adası Yarışı Haftanın 2. Günü – 2022; Phillip Neil kaptanlı Drumfire’daki 16 şanslı mürettebat, 78 metrelik muhteşem bir ihtişam ve kereste lüksü manzarasıyla tedavi edildi. Polly Bapteist, Hamilton Adası Yarış Haftası’nın yelkenle değil, yemekle ilgili olduğunu söylüyor.

Hamilton Adası Yarışı Haftanın 2. Günü – 2022

Deneyimli bir vegan şef, güne sağlıklı bir kahvaltıyla başlar. Ardından, yarış ekibine bol miktarda meyve ve atıştırmalıkla birlikte paketlenmiş bir öğle yemeği gönderir. Polly yemek pişirmek için yarışabilir veya karada kalabilir – bu gece bir Meksika fiesta veganının tadını çıkaracaklar. Rıhtımdaki özel yarış sonrası barbekü, bir sonraki duraktır ve pişmiş sosislerin kokusunu almak zorunda kalan diğer ekipleri dehşete düşürür.

Hamilton Adası Yarışı Haftanın 2. Günü - 2022
Hamilton Adası Yarışı Haftanın 2. Günü – 2022

Drumfire’ın gezgini Mark Edmonds, bugün öğle yemeğinde sıcak lazanya, turta ve taze salata yediklerini söyledi. “Çikolata programı biraz eksikti. İyi yiyoruz. Yarış ortası kahveler ve köpüklü su hoş dokunuşlar. Büyük kızlar için bir esinti vardı ve hiçbirine rastlamadık, ben de ne yaptıysam onu ​​yaptım. yapmak zorundaydım.

Drumfire, Hamilton Island blue’nun uzun yarışında, zamanı için düzeltildikten sonra yedinci oldu.

Hamilton Adası Yarış Haftası 2. Günü, Nautilus Marin Insurance Classic uzun ve orta ada yarışlarının yanı sıra birçok Hamilton Adası kruvazör yarış sınıfının varyantlarını içeriyordu. Ticaret rüzgarları güneydoğudan zaman zaman 23 knot’a ulaşarak devam etti.

Avustralya Yatçılık Şampiyonası filosu, TP52’lerin süper ve mini maxis’lerini ve diğer planya gemilerini içeriyordu, rüzgar yönündeki sprint başlangıçları için Dent Passage’de sıraya girerken, Hamilton Island bölümleri günlerine inişli çıkışlı bir Doğu başlangıç ​​çizgisinden başladı.

Danielle Hutcheson, Hamilton Adası’nın pembe bölümünde ailesinin Beneteau First40 Blunderbuss’ına yelken açacak ve Southport Yacht Club için kampanya yürütüyor. “SYC’den Artic Blond’umuz var ve Mako ve Meyve Salatası ile eğleniyoruz.”

Hutcheson’ın kıç çukuruna takılı bir oyuncak Lama var. Bunun nedeni Hutcheson, “Buraya ilk geldiğimizde, Llama teknesiyle kavga ettik ve ‘bir şey’ haline geldi. Tüm doğum günü partilerimize lama katılıyor. Sosyal medyaya mesaj attıktan sonra Ocak ayında Surf to City yarışında onu kaybettik. Bir hafta sonra bir yabancı onu Bribie Adası’na götürdü. Artık bir ipi var, bir yaka ve bir numara. Ekibimizin değerli bir üyesi.”

Hutcheson, bugünkü yarışın “mükemmel olduğunu söyledi; iyi bir yenilgi aldık, ardından Whitsunday Geçidi üzerinde güzel bir erişim, uçurtma koşusu ve ardından Dent Passage’a giren çok daha zorlu kısa yollar. Arkamızda yüzen bir balinaydı. Hamilton Adası yelken açmak için en iyi yer.

Chris Tulloch’un Gbe28 Island Girl’ü Multihull siyah bölümünde iki geçiş yarışı handikapından ikisini kazanırken, Gerald Valk’ın Crosshair’ı Multihull beyaz Division’da zirveye yükseldi.

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
38 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
944 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar