16.5 C
İstanbul
Perşembe, Mayıs 30, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelHonda Marine Cumhuriyet’in 100. Yılını Kutladı.

Honda Marine Cumhuriyet’in 100. Yılını Kutladı.

Honda Marine Cumhuriyet’in 100. Yılını Kutladı.

Honda Marine, izleyici ve katılımcı sayısıyla Avrupa’nın en önemli turnuvaları arasında gösterilen Big Fish Turkey turnuvasının son gününde 300’e yakın sportif balıkçı ile denizde bayrak açarak, Cumhuriyet’in 100. yılını kutladı.

Türkiye’de yapılan sportif balıkçılık turnuvaları arasında “Yakala-Bırak-Yaşat” uygulamasını ilke edinen tek turnuva olma özelliği taşıyan Big Fish Turkey, bu yıl 21-24 Eylül’de 16. kez düzenlendi.

Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren şirketlerinden Anadolu Motor’un da Honda Marine markası ile sponsoru olduğu Big Fish Turkey, bu yıl Çeşme Marina’da 50 tekne ile 300’e yakın yarışmacıyı ağırladı. “Yakala-Bırak-Yaşat” misyonuyla ihtiyaç kadar balığın avlanması, diğerlerinin ise denize geri salınmasını hedefleyen Big Fish Turkey, “Sürdürülebilir yaşam için bilinçli avlanma” felsefesini temel alıyor.

Big Fish Turkey, turnuvanın son gününde Honda Marine’in Cumhuriyet’in 100. yılı dolayısıyla organize ettiği bayrak açma törenine de ev sahipliği yaptı. Sabah saatlerinde avlanmak üzere denize açılan 300’e yakın sportif balıkçı ile denizde 100. yıl bayrağı açan Honda Marine, Cumhuriyet’in 100. yılını büyük bir coşkuyla kutladı.

 

Anadolu Motor hakkında

Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren şirketi Anadolu Motor, 50 yılı aşkın motor üretim ve pazarlama tecrübesiyle dünyanın önde gelen motor üreticileri arasında yer alıyor. Kendi markası “ANTOR”la motor üretimi yapan Anadolu Motor, Türkiye’de tek silindirli dizel motorlarda ilk ve tek üretici olma unvanını taşıyor.

2023 ylının ilk çeyreğinde Antor 3 LD 510 tek silindirli dizel motorları, Avrupa standardı olan Stage 5’e uyumlu hale getiren Anadolu Motor, dünyada Stage 5 sertifikasına sahip ilk 5 şirket arasında yer alıyor.

Anadolu Motor, üretimini yaptığı ANTOR markalı motorların yanı sıra üretim ve ithalatını gerçekleştirdiği ANTRAC markalı; çapa makinesi, motopomp, benzinli ve dizel motorlu jeneratör ürün grubuyla da müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor.

Honda Güç Ürünleri’nin ve Honda Marine dıştan takma deniz motorlarının distribütörü olan Anadolu Motor, 2022 yılının son çeyreğinde İsveç merkezli OXE Marine firmasıyla da OXE dizel motorlar için distribütörlük anlaşması imzalamıştır.

Anadolu Motor, 55 bin ünite üretim kapasitesine sahip olan Gebze fabrikasında ürettiği Antor motorları ve Antrac markalı; çapa makineleri, motopompları, benzinli ve dizel motorlu jeneratörleri, bugün 50’den fazla ülkeye ihraç ediyor.

İleri teknoloji çözümleriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Anadolu Motor, Türkiye’nin 81 ilinde 200 bayi ve 400 anlaşmalı servis ile hizmet veriyor.

Önceki Haber

 

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
37 HABERLER
Avatar photo
18 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
922 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar