27.5 C
İstanbul
Cumartesi, Temmuz 20, 2024
spot_img
Ana SayfaAktüelJ/BOATS AUSTRALIA ve ENSIGN YACHTS Ortaklık

J/BOATS AUSTRALIA ve ENSIGN YACHTS Ortaklık

J/BOATS AUSTRALIA ve ENSIGN YACHTS’dan Ortaklık

Avustralya ve Yeni Zelanda yelken camiası için yeni bir sayfa açıldı. J/BOATS AUSTRALIA ve ENSIGN YACHTS ortaklıklarının başladığını duyurdu.

Ortaklık kapsamında ENSIGN YACHTS, J/BOATS’ın Avustralya ve Yeni Zelanda’daki münhasır bayisi ve distribütörü olacak ve  J/Boat Avustralya’dan Ray & Sandra Entwistle’ın süregelen desteğinden yararlanmaya devam edecek.

J/Boats Avustralya’dan Ray ve Sandra yaptıkları açıklamada:

“J/BOATS ile yolculuğumuz 15 yıl önce, Avustralya yelken camiasındaki pek çok kişinin yalnızca eski J/24 ve J/35’lere aşina olduğu bir dönemde başladı. Yeni J/modelleri ve bunların üstün yol tutuş, çok yönlü performans ve yarış pistinde kazanma yollarının yanı sıra kıyı veya açık denizde seyir halindeyken hızlı ve güvenli geçişler sağlayan kaliteli yapıları hakkında çok az farkındalık vardı.

Yıllar boyunca J/BOATS’ın her zaman tutkulu ve hevesli savunucuları olduk, bir yandan da marka bilinirliğini ve tanınırlığını artırmak ve büyüyen sahip listemizi desteklemek için çok çalıştık. Sonuç olarak, Avustralya ve Yeni Zelanda’da gurur duyduğumuz geniş bir sahip yelpazesi ve yerleşik filolar oluştu. J/109, J/122, J/111, J/88, J/99 ve J/70’lerimizle uzun yıllar yelken açmanın ve yarışmanın keyfini çıkardık.

İşimizin, bölgemizde J/BOATS’ın sürekli büyümesini kolaylaştırmak için ek kaynakların gerekli olduğu aşamaya geldiği zaman geldi.

Coşku ve profesyonelliğe sahip doğru ekibi bulmak için kapsamlı bir değerlendirmeden sonra, ENSIGN YACHTS ile güçlerimizi birleştirmekten mutluluk duyuyoruz.

ENSIGN YACHTS Genel Müdürü Sean Rush ise şunları söyledi:

“Ray ve Sandra’yı Ensign  ekibimize katmaktan ve J/Boats ailesinin bir üyesi olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Ray ve Sandra’nın derinlemesine bilgileri ve uzmanlıkları çok değerli olacak.

Bir süredir kaliteli, saygın ve güvenilir bir performans yatı tasarımcısı ve üreticisi arıyordum ve J/Boats’un beklentilerimi aşacağını biliyorum. Ray ve Sandra’nın Avustralya ve Yeni Zelanda’da inşa ettiklerini geliştirmeye devam etmek için ABD, Fransa ve Avustralya’daki J/Boats’un profesyonel ekibiyle birlikte çalışmaktan heyecan duyuyorum.

Satış ve Ortaklar Müdürü Stuart McKinlay ise şunları ekledi: “ENSIGN YACHTS, J/Boats’a özellikle ürün yelpazesi, performansı, kalitesi ve işlevselliği açısından uzun yıllardır hayranlık duyuyor. J/Boats, ENSIGN YACHTS’ın temsil ettiği seçkin motorlu ve yelkenli yat portföyünü mükemmel bir şekilde tamamlıyor.”

Ray ve Sandra, J/Boats Avustralya’nın tüm mevcut müşterilerine, tedarikçilerine ve diğer paydaşlarına yıllar boyunca devam eden destekleri için teşekkür eder, sizlerle çalışmak bizim için mutlak bir zevkti. Sizi gelecekte de desteklemeye devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Devam eden ihtiyaçlarınız için lütfen doğrudan Ray veya Sandra ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizi Sean, Stuart ve Ensign Yachts Ekibinin geri kalanıyla tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.

Haber Derikjan Michel

 

Önceki Haber

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
964 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar