26.4 C
İstanbul
Perşembe, Temmuz 18, 2024
spot_img
Ana SayfaHaberlerPalermo-Montecarlo 2022 2. Gün

Palermo-Montecarlo 2022 2. Gün

Palermo-Montecarlo 2022 2. Gün; Dün gece Montecarlo’da bitiş çizgisini 23:47’de geçen ilk tekne, Circolo della Vela Sicilia tarafından Yat ile işbirliği içinde düzenlenen Palermo-Montecarlo 2022 yarışını geçen sürede kazanan Fransız Mylius 60′ Lady First III oldu. Geçen Cuma günü Mondello Körfezi’nden yola çıkan Club de Monaco ve Yacht Club Costa Smeralda.

Palermo-Montecarlo 2022 2. Gün

İtalyan tersanesi Mylius Yacht’ta inşa edilen ve Fransız Jean-Pierre Dreau’nun sahibi olduğu 18 yarım metrelik tek gövdeli Lady First III – gemide deneyimli ve ödüllü okyanus yatçısı Nicolas Berenger de vardı – Giuseppe Tasca d’Almerita Trophy’yi kazanarak tamamladı 2 gün, 11 saat ve 47 dakikada yaklaşık 500 millik rota, Esimit Europa 2 tarafından 2015 yılında kurulan en hızlı süre rekorundan (47 saat, 46 dakika ve 48 saniye) daha uzun bir süre, bir Maxi bot hangi 40′ daha uzun oldu.

Palermo-Montecarlo 2022 2. Gün
Palermo-Montecarlo 2022 2. Gün

Yacht Club de Monaco’nun rıhtımına varan Jean-Pierre Dreau, “Bitiş çizgisini ilk geçen olduğumuz için gerçekten mutluyuz; ilgi çekici olduğu için özellikle güzel bir yarıştı” dedi. “Kolay değildi, hava koşulları her zaman değişkendi, ancak mürettebat, kendilerini gösteren operasyonel taktiklerden en iyi şekilde yararlanmak için kusursuz bir şekilde çalıştı. Takım olağanüstüydü ve bir kez daha harika olduğunu kanıtlayan bu yarışta başarıyı hak etti. ”

Montecarlo’daki bitiş çizgisinde bu sabah 01:02’de, olağanüstü bir regatta sanatçısı olan Dominique Tian’ın sahibi olduğu Ker 46 Tonnerre de Glen olurken, üçüncü sırada Edoardo Bonanno’nun kaptanlığını yaptığı Neo 570 Carbonita oldu ve Paolo Semeraro, Circolo della Vela Sicilia’ya giden ve bitiş çizgisini 4:05’te geçen tekne, ardından Porto Cervo’daki kapıyı geçen ilk tekne olan Avusturyalı Farr 65 Sisi.

Yazma sırasında, aralarında Andrea Stella’nın Lo Spirito di Stella’sı, Gabriele Bruni’nin kaptanlığını yaptığı Spirit of Nerina Lauria ve Pascal Feryn’in Solano’su da dahil olmak üzere, yol boyunca yedi kişinin geri çekilmesinden sonra regattada yarışan hala 24 tekne vardı.

Tüm tekneler bitiş çizgisini geçtikten sonra, IRC grubunun genel kazananına Angelo Randazzo Perpetual Challenge Trophy’yi ve ORC grubunun genel kazananına Circolo della Vela Sicilia’yı vermek için telafi edilen süre için sıralamalar detaylandırılacaktır. .

İtalyan Yelken Federasyonu’nun İtalyan Offshore Şampiyonası, Uluslararası Maxi Birliği’nin Akdeniz Maxi Offshore Challenge ve Akdeniz Class40 Trophy’nin bir ayağı olan Palermo-Montecarlo, Circolo della Vela Sicilia tarafından Yacht Club ile işbirliği içinde düzenleniyor. de Monaco ve Yacht Club Costa Smeralda, Regione Siciliana Spor, Turizm ve Eğlence Departmanı tarafından ve SEESICILY’nin tanıtım faaliyeti ile desteklenmektedir; Palermo Metropolitan Şehri’nin ortak katılımı; Sicilya Bölgesel Meclisi (ARS) ve ortaklar Fondazione Sicilia, Porsche-Centro Assistenza Porsche Palermo ve Tasca d’Almerita’nın desteği.

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
965 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar