29.6 C
İstanbul
Perşembe, Temmuz 18, 2024
spot_img
Ana SayfaHaberlerPalermo-Montecarlo 2022 genel - Tonnerre de Glen, Angelo Randazzo Challenge Trophy'yi kazandı

Palermo-Montecarlo 2022 genel – Tonnerre de Glen, Angelo Randazzo Challenge Trophy’yi kazandı

Palermo-Montecarlo 2022 genel – Tonnerre de Glen, Angelo Randazzo Challenge Trophy’yi kazandı; Circolo della Vela Sicilia tarafından Yacht Club de Monaco ve Yacht Club Costa Smeralda ile işbirliği içinde düzenlenen ve 2005 yılında oluşturulan ve kısa sürede açık deniz Akdeniz yelkenciliğinin büyük bir klasiği haline gelen Palermo-Montecarlo 2022, bugün sona erdi.

Palermo-Montecarlo 2022 genel – Tonnerre de Glen, Angelo Randazzo Challenge Trophy’yi kazandı

Bu yılki edisyon, katılan isimlerin sıra dışı bir listesiyle zorlu, heyecan vericiydi ve en önemli iki kupanın her ikisinin de Société Nautique de Marseille’den aynı burgee ile yelken açan Fransız teknelerine gittiği göz önüne alındığında kesinlikle Transalpin tadı vardı: Mylius 60 Jean-Pierre Dreau’nun (taktikçi olarak Nicolas Berenger ile birlikte) sahibi olduğu Lady First III, 2 gün, 11 gün sonra Pazar günü 23:47’de bitiş çizgisini ilk geçen, geçen sürede kazandığı için Giuseppe Tasca d’Almerita Kupası’na layık görüldü. saat ve 47 dakika navigasyon.

Palermo-Montecarlo 2022 genel - Tonnerre de Glen, Angelo Randazzo Challenge Trophy'yi kazandı
Palermo-Montecarlo 2022 genel – Tonnerre de Glen, Angelo Randazzo Challenge Trophy’yi kazandı

Dominique Tian’ın sahibi olduğu Ker 46 Tonnerre de Glen (taktikçi olarak Fransız Olimpiyat Takımı’ndan Noé Delpech ile birlikte) bunun yerine IRC grubundaki genel başarısı için Angelo Randazzo Perpetual Challenge Trophy’yi kazandı ve stratejik olarak mükemmel bir yarıştan sonra geldi. Mürettebat, Palermo-Montecarlo’nun son baskılarının kahramanları, yarışları geçen sürede ikinci sırada bitirdi, 45′ bir tekne için inanılmaz derecede dikkate değer bir sonuç.

Dominique Tian, ​​”Ekibimiz olağanüstüydü, kolay bir yarış olmadığı için bu zaferden dolayı heyecanlıyız, bu nedenle başarı her şeyden daha değerli” dedi. ” Lady First III’ten arkadaşlarımız geçen sürede Palermo-Montecarlo’nun bu edisyonunu kazandıkları için memnunum: Marsilya’da, Société Nautique’de arkadaşız ve kulüp arkadaşıyız, bu yüzden onlar adına çok mutluyum ve onları tebrik ediyorum.”

Bu yıl ilk kez tanıtılan, ORC grubunda genel kazanan için Circolo della Vela Sicilia Trophy, sırasıyla Guido Baroni ve Alessandro Miglietti’nin sahibi olduğu ve kaptanlığını yaptığı Sun Fast 3600 Lunatika tarafından kazanıldı. hem gruplarında hem de X2 sınıfında (gemide iki kişi) kazanmak için.

Edoardo Bonanno ve Paolo Semeraro’nun (Yunan Manolis Kondilis’in sahibi olduğu) kaptanlığını yaptığı Neo 570 Carbonita’nın mükemmel performansı da kayda değerdi, Circolo della Vela Sicilia’ya giden tekne hem geçen sürede hem de IRC grubunda üçüncü sırada yer aldı. , bitiş çizgisini geçen ilk Sicilya teknesi için Emanuele Bruno kupasını hak etti. Mauro Pelaschier’in kaptanlığını yaptığı Yacht Club Italiano’dan genç bir mürettebatın bulunduğu Elo II, ORC grubunda üçüncü oldu.

Agostino Randazzo, “Bu yıl bile Palermo-Montecarlo meraklılarına çok heyecan ve paylaşacak birçok anı verdi. Zor bir baskıydı, gerçekten zorlu rüzgar ve deniz koşullarıyla karşılaştı, ancak bu nedenle daha da heyecan verici” dedi. Circolo della Vela Sicilia’nın Commodore’u, bu öğleden sonra Monaco Yacht Club’da yapılması planlanan ödül töreninden önce. “Yangın tüm katılımcılarına ve organizasyonda bizimle birlikte çalışan ortaklara teşekkür etmek istiyorum: Daha da ilgi çekici ve muhteşem bir Palermo-Montecarlo için gelecek yıl için tarih belirlendi”.

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
16 HABERLER
Avatar photo
39 HABERLER
Avatar photo
19 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
965 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar