14.9 C
İstanbul
Pazar, Nisan 14, 2024
spot_img
Ana SayfaHaberlerTüm Sistemler 2022 Multihull Cup'a Gidiyor

Tüm Sistemler 2022 Multihull Cup’a Gidiyor

Tüm Sistemler 2022 Multihull Cup’a Gidiyor; Mürettebat toplandı ve yatlar hazır – bu Cuma günü Mallorca’nın güneybatı sahilindeki pırıl pırıl sularda başlayacak üç günlük dostane ve rekabetçi yarışlarla 2022 Çok Gövdeli Kupası için tüm sistemler hazır.

Tüm Sistemler 2022 Multihull Cup’a Gidiyor

Port Adriano’nun pastoral ortamı, büyüyen küresel çok gövdeli filonun en etkileyici temsilcilerinden oluşan üçlünün eşyalarını dikmeye hazır olduğu performans katamaran yelkenciliğinin kutlamalarına bir kez daha ev sahipliği yapıyor.

Hudson Hakes Marine’den 67 metrelik etkileyici bir eski kazanan R-Six’e, son üç etkinlikte ikinci olan 66′ Gunboat yapımı Coco de Mer’in göz alıcı formunda başka bir Çok Gövdeli Kupa düzenli olarak katıldı.

Hem Morrelli hem de Melvin tarafından tasarlanan multiler, son şampiyon Allegra’yı tahttan indirecek, Nigel Irens’in çizim tahtasındaki 84′ el ilanı ve Green Marine sahası 2021’de üç yarış galibiyetini temiz bir şekilde süpürdü.

Tüm Sistemler 2022 Multihull Cup'a Gidiyor
Tüm Sistemler 2022 Multihull Cup’a Gidiyor

Ve yarışmacı ikili, etkinlik sırasında yoğun kısa ve keskin rüzgar üstü parkurlar da dahil olmak üzere beş yarış – hava izin verirse – düzenlemeyi hedefleyen organizatörlerle bunu yapma fırsatına sahip olacak.

Multihull Cup Etkinliği Direktörü Andrea Grimm, “Bu, eski dostların ve rakiplerin bir araya gelmesi olacak, bu nedenle takımların hiçbiri herhangi bir şekilde gevşemeyecek” dedi.

‘Bu, etkinliğin beşincisi ve biz ve değerli ortaklarımız, Mallorca’nın böylesine muhteşem bir bölgesinde bu kadar çok tanıdık yüzü tekrar ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.’

Bu, Phillippe Starck tarafından tasarlanan yat limanının bir kez daha şık ev sahibi olmasıyla, Multihull Cup’ın ana ortağı Port Adriano tarafından paylaşılan bir duygudur.

Ticari Direktör Nani Mas şunları söyledi: ‘Multihull Cup ile uzun süredir devam eden ilişkimize değer veriyoruz ve sahipleri, kaptanları, mürettebatı ve konukları marinamızda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Hepsinin yarış pistinde geçirdikleri zamanın tadını çıkaracaklarından hiç şüphem yok ve – kazansalar, kaybetseler ya da berabere kalsalar – karada da iyi vakit geçirmelerini sağlayacağız.’

Ayrıca, yeniden kullanılabilir şişelerin sağlanması ve Clean Waves su istasyonunun sponsorluğuyla, Çok Gövdeli Kupa’nın, Denizcilerden Sea Clean Regatta organizasyonu için Gümüş Sertifika almasına katkıda bulunan Arma Projeleri de etkinliğe destek olarak geri dönüyor.

Organizatörler, yarışlar sırasında VIP takip botları sağlayacak olan güneş enerjili katamaranların öncü üreticisi olan Port Adriano, Save the Med ve Silent-Yachts’ın ek desteğini vurgulayarak, etkinliğin sürdürülebilirlik çabasını takdir ediyor.

Bu arada , çok gövdeli yelken festivalinde tanıdık ve geri dönen bir yüz olan North Sails , Cuma gecesi Barbekü rıhtım partisine ev sahipliği yapacak.

İlk yarış uyarı sinyali 26 Ağustos Cuma günü 1300’de, ardından 28 Ağustos Pazar günü ödülün verilmesiyle birlikte iki yarış günü daha planlanıyor.

Etkinliği çevrimiçi takip edin: TIKLA

Son Eklenenler
- Reklam -

Yazarlar

Avatar photo
26 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
36 HABERLER
Avatar photo
18 HABERLER
Avatar photo
8 HABERLER
Avatar photo
75 HABERLER
Avatar photo
14 HABERLER
Avatar photo
165 HABERLER
Avatar photo
197 HABERLER
Avatar photo
21 HABERLER
Avatar photo
15 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
12 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
9 HABERLER
Avatar photo
7 HABERLER
Avatar photo
880 HABERLER
- Reklam -

Çok Okunanlar